Karolina

Czytam kosmogram danej osoby bazując na konkretnej , astrologicznej wiedzy. Co to jest kosmogram? To mapa aspektów, z którą rodzi się każdy człowiek. Mapa potencjałów, możliwości, ale i ewentualnych zagrożeń. Chciałabym zaznaczyć, że w czasie sesji nie czytam, co konkretnie może się zdarzyć w twojej przyszłości, nie jestem w stanie powiedzieć Ci np. że za dwa lata wyjdziesz za mąż, lub jak będzie konkretnie wyglądał Twój partner lub partnerka. Mogę powiedzieć Ci jedynie, czy będzie to czas sprzyjający pewnym rzeczom, czy też czas trochę trudniejszy, wymagający większego wysiłku z twojej strony. Rodzimy się z pewnym oprogramowaniem, w konkretnych okolicznościach i rodzinach, ale to od nas w dużej mierze zależy, jak pokierujemy naszym życiem. Astrologia wydaje mi się fajną rzeczą, ponieważ pokazuje co może Cię blokować, uświadamia Ci jakie są twoje mechanizmy obronne, struktura emocjonalna, skąd wynikają takie czy inne zachowania, wybór partnerów, pracy itp. Samo uświadomienie sobie tego, pozwala dużo lepiej zrozumieć siebie i innych i przepracować to co wydaje się nam niewygodne i trudne w naszym życiu. Bardziej interesuje mnie astrologia psychologiczna niż klasyczna, która patrzy na człowieka zbyt deterministycznie. W czasie konsultacji mogę powiedzieć Ci, co widzę, jakie energie operują w Twoim kosmogramie, stworzyć portret psychologiczno-astrologiczny, powiedzieć co astrologia mówi o Twojej osobowości, umiejętności tworzenia związków, wytłumaczyć jakich ludzi przyciągasz, powiedzieć o twoich potencjałach, zawodach , w których najlepiej możesz ten potencjał wykorzystać. Możesz też poprosić o sysnastrię, czyli porównanie pod kątem różnic i podobieństw dwóch kosmogramów. Nie musi być to kosmogram potencjalnego, czy obecnego partnera, może być np. Twojej szefowej, mamy, przyjaciółki. Możesz poprosić o kosmogram swojego dziecka, żeby zrozumieć jego potrzeby emocjonalne, dobrać do jego osobowości np. zajęcia pozaszkolne, zrozumieć jego złożoną osobowość.

 

Co Karolina oferuje na festiwalu?
Konsultacje – czytanie mapy Twoich możliwości, Twoich punktów spornych, konfliktowych z punktu widzenia astrologii. Jeśli po konsultacji czujesz, że nie spytałeś o wszystko z czym przyszedłeś/przyszłaś, zapraszamy do kontaktu z Karoliną już po festiwalu. Jeśli pojawi się konkretny problem Karolina pokieruje Cię do odpowiedniego specjalisty. Karolina daje drogowskazy, ale sama nie jest przewodnikiem.

Czas trwania: 45 – 60 min dla jednej osoby.
Czas trwania: 90 min w wypadku synastri (pracy z dwoma kosmogramami) albo dodatkowych pytań np. odnośnie relacji w pracy, czy relacji z bliskimi.

UWAGA: Na spotkanie z Karoliną musisz przyjść przygotowany/a! Nie jest potrzebny zestaw survivalowy, ale znajomość swojej daty urodzenia. Czyli roku, miesiąca, dnia, ale też i godziny. Podobnie osoby, z którą chcesz wykonać swoje kosmogramy.