Wylosowałeś / wylosowałaś numer:

12

Teraz przeczytaj przesłanie z poniższej listy lub wsłuchaj się w tekst piosenki  i obserwuj swoje ciało i myśli.

Moment kiedy coś poruszy Twoja energetykę: ciało lub myśli jest tym elementem, który ma Ci coś pokazać.

Przyjrzyj się temu bez oceny czy oczekiwań. Zadaj sobie pytanie: o co chodzi?

Obserwuj co do Ciebie przyjdzie. Może to być:

 • scena z dzieciństwa,
 • przekonanie, które Cię blokuje,
 • możesz doświadczyć różnych emocji.

Następnie zapytaj się siebie: co miałem sobie uświadomić?

Odpowiedź może przyjść od razu, ale może też przyjść po kilku godzinach czy dniach. Zależy jak głęboko w podświadomości leży temat, który potrzebujesz zobaczyć.

 1. Jeżeli ktoś żyje w przekonaniu, że zawsze zrobi lepiej po swojemu, to zamyka się na odpoczynek, na lekkość.
 2. Każdy człowiek ma uczucia.
 3. Każdy sposób myślenia jest wynikiem naszego doświadczenia i wniosków, które wyciągamy z naszego doświadczenia.
 4. Kiedy zaczynasz wierzyć w swoje przekonania one działają jak samorealizująca się przepowiednia.
 5. Miłość kocha takie jakie jest, akceptuje w pełni to co jest takie jakie jest. 
 6. Zmiana siebie na “lepszą” wersję siebie wynika z braku miłości do siebie. 
 7. Bardziej kochasz siebie kiedy akceptujesz siebie takiego jakiego siebie nie lubisz, niż kiedy próbujesz zmienić siebie na takiego, którego polubisz.
 8. Człowiek przyciąga wyłącznie tyle doświadczeń, ile jest w stanie udźwignąć
 9. Każdy człowiek filtruje każdą sytuację, przez swoją świadomość, która jest subiektywna. Stąd problemy z porozumieniem z innymi.

 10. Drugi człowiek jest luksusem, a nie potrzebą.
 11. Partnerstwo to równość i wolność Twoja i partnera! 
Nasze oczekiwania w stosunku do innych ludzi to dokładnie to czego sami sobie nie dajemy.
 To co nas irytuje w innej osobie to jest to na co sobie nie pozwalamy lub na co uważamy, że nie zasługujemy.

 12. Odpowiadam tylko za swoje życie, wybory i uczucia. Nie odpowiadam za innych ludzi.

 13. Tak jak traktujemy siebie, tak nas traktuje Wszechświat! 

 14. Choroba i ból pokazuje nam to, czego w sobie nie akceptujemy.

 15. Człowiek, który jest w sile z serca zawsze wyraża się tak, jak chce.

 16. Przekonania blokują naszą siłę i energię życiową. 

 17. Akceptacja własnej bezradności otwiera nas na prawdziwą siłę.

 18. Życie na Ziemi nie jest możliwe bez ciała fizycznego. Ciało fizyczne jest zawsze doskonałe takie, jakie jest! 

 19. Każde doświadczenie otwiera nas na rzeczy, które do tej pory były dla nas niedostępne.

 20. Serce naje się nawet odrobiną uczucia, rozumu nigdy nie nakarmisz do syta.

 21. Serce nie cierpi, to rozum tworzy iluzję cierpienia. Serce jest w tu i teraz i ma w sobie moc by czuć wszystkie uczucia, a rozum ucieka w przeszłość lub przyszłość lub działanie.
 22. Nie możesz być tam, gdzie jeszcze Cię nie ma. Świadomości nie da się przyspieszyć. 

 23. Ludzi straszy się konsekwencjami decyzji. Kiedy podejmujesz decyzję, możesz zamiast się straszyć słowem “konsekwencje”, pomyśleć “zobaczę, co się wydarzy”. 
 24. W drodze do prawdy liczą się fakty, nie przekonania. 

 25. Czasem bardziej korzystne jest po prostu być i czuć, niż działać. Często jest to trudniejsze.

 26. To, że można kontrolować rzeczywistość jest iluzją.

 27. Większość rzeczy, którymi się straszysz się nie realizuje.

 28. Często ludzie nie chcą słyszeć prawdy, tylko słowa, dzięki którym poczują się lepiej.

 29. Doświadczenie zawsze jest bieżącą chwilą, która zawiera całą przeszłość Twojego życia. Jak uświadomisz sobie problem, ból, czy zranienie w swoim tu i teraz i je zaakceptujesz, to uwalniasz się od wszystkiego, co było związane z tym problemem, bólem, czy zranieniem od momentu, kiedy ono powstało. Nie trzeba wracać do przeszłości, żeby przestało ranić, wystarczy akceptować tu i teraz.

 30. Kontrolowaniem rzeczywistości są nasze oczekiwania. Mamy w głowie, jaki ma być rezultat naszych działań i kiedy nie idzie tak, jak chcemy zaczynamy się frustrować, oceniać siebie i innych, szukać winnych. Nie jest łatwo wyłączyć oczekiwania, ale może uda Ci się zobaczyć, że je masz. Że nie ufasz życiu, tylko chcesz, żeby było tak jak Ty sobie to wymyśliłeś.
 31. Słowa sukces i porażka wymyślił nasz rozum, czyli słowa, którymi można się mocno nakręcić, ukarać i nastraszyć ponieważ nie są faktami. Czym innym jest otworzyć się na “chcę” swojego serca, czym innym są oczekiwania, że życie ma się układać tak, jak Ty chcesz.

 32. Przekonanie, że tak zorganizuję swoje otoczenie, że nic mnie nie zaskoczy jest iluzją. Nie możesz uchronić siebie i bliskich przed uczuciami braku. One są częścią nas i nie da się od nich uciec, czy przed nimi uchronić. Ale możesz uwierzyć, że jednak możesz uciec i nawet zbudować największy mur świata. Przy okazji nie widzisz, że jeśli zbudujesz ten mur, to odgradzasz się od tego, czym życie może Cię zaskoczyć w aspekcie uczucia bliskości czy siły. 
 33. Wiem, że może być trudno to zrozumieć, ale jeśli uciekasz od uczucia braku siły to uciekasz od uczucia siły, a kiedy próbujesz chronić się przed uczuciem braku bliskości, to zamykasz się na uczucie bliskości. Ale tak jest…
 34. ZAWSZE jesteś sobą, tylko nie zawsze sam siebie lubisz. Bycie człowiekiem na Ziemi oznacza doświadczanie różnych sytuacji, a to jak ich doświadczasz jest tylko Twoje. Ale jeśli siebie w tych doświadczeniach oceniasz, to możesz wejść w poczucie beznadziei, bez sensu czy bezwartościowości. A wtedy zaczynasz się poprawiać. Miłość kocha takie jakie jest, więc kiedy siebie poprawiasz, to siebie nie kochasz, kiedy siebie oceniasz, to siebie nie kochasz. Dążysz do ideału, który wymyślasz w głowie, w którym wydaje Ci się, że się pokochasz. A takiego ideału nie ma. Taki jaki jesteś idealny, zawsze.
 35. Osoba w prawdziwym uczuciu wartości wie, że jego wartość nie ma nic wspólnego z tym jak traktują go inni ludzie ani nie uzależnia swojej wartości od czynników zewnętrznych. 
 36. Wartości się nie udowadnia wartość się czuje lub czuje się jej brak. Brak wartości można uzdrowić poprzez akceptację, wtedy chęć udowadniania sama się wyłącza i można przeznaczyć swoją energię na coś prawdziwie chcemy.
 37. Nie zobaczysz człowieka w innym człowieku dopóki nie zobaczysz go w sobie
 38. Śmierć jest ostateczna, ale tylko śmierć.
 39. Możesz, zamiast obwiniać się o brak stabilności, poczuć co czujesz kiedy doświadczasz jej braku.
 40. To Budda powiedział, że ból jest gwarantowany, cierpienie jest opcjonalne. Uciekając od bólu uczuć serwujesz sobie piekło cierpienia. Dlatego tak ważne jest iść do ciała, bo TAM są uczucia, nie w głowie.❤️
 41. Wybór z nieświadomości nadal jest wyborem.
 42. Nic nie robimy bez sensu, zawsze to z czegoś wynika. Możesz zadać sobie pytanie jakie jest źródło tego, co robisz. Jeśli pytasz dostaniesz odpowiedź. Czasem od razu a czasem po jakimś czasie. Ale jeśli chcesz ją usłyszeć ona przyjdzie.
 43. Chęć zmiany jest presją, a akceptacja, braku możliwości by TERAZ było inaczej jest miłością
 44. Samoświadomość zapala światło tam, gdzie wcześniej widziałeś ciemność
 45. Czyjaś ocena Ciebie Cię nie określa. Widząc to jesteś na faktach. Ale ważniejsze pytanie jest czy wiesz, co jest przyczyną, że w to uwierzyłeś? Jeśli nie pójdziesz do przyczyny możesz wymyślić coś innego na swój temat, co nadal nie jest prawdą, a Ty znowu w to uwierzysz.
 46. Rozpamiętywanie przeszłości versus jej uświadomienie. Pierwsze jest zużywaniem czasu i energii na coś, czego nie da się już zmienić. Uświadomienie oznacza zrozumienie swoich wyborów i pokochanie się w ich konsekwencjach dzisiaj.
 47. Nie ma złych ani dobrych wyborów. Jest doświadczenie które powstaje w wyniku wyborów. Kiedy potrafisz zaakceptować każde doświadczenie, które wybierasz przestajesz bać się dokonywania wyborów.
 48. Kiedy rozum nie jest w stanie zaproponować ci rozwiązania dochodzi do wniosku, że to jest bez sensu: ta sytuacja, życie, Ty, Twoje wybory, inni ludzie. Każde doświadczenie jest warte przeżycia, a poczucie bezsensu może niszczyć radość życia.
 49. Nie da się zmienić naprawić przeszłości, można jednakże uzdrowić ból z nią związany i żyć radośnie i pełnią życia w tu i teraz. Poprzez uzdrowienie bólu przeszłość odchodzi w przeszłość. Nasz sposób myślenia z czegoś wynika, wszystkie metody jakie znam (joga, coaching, quantum, psychologia) namawiają do zmiany sposobu myślenia, czyli odrzuceniu siebie w dotychczasowym sposobie myślenia. A chodzi o UŚWIADOMIENIE sobie CO SPRAWIA, że tak myślisz, docierania do przyczyny problemu, a nie mieszania energią na jego powierzchni. Sytuacja zewnętrzna sprawia, że czujemy uczucia. Ale ludzie je odrzucają i produkują na nich emocje, a potem sposób myślenia. Wolą produkować niszczący sposób myślenia niż poczuć uczucia. Dlatego świadomość uczuć sprawia, że nie odrzucasz siebie i swojego sposobu myślenia, tylko zaczynasz mieć wybór.
 50. Co daje świadomość wszystkich uczuć i ich akceptacja? Akceptacja wszystkich uczuć bolesnych, które pojawiają się w Tobie w wyniku relacji z rzeczywistością – ludźmi, przyrodą, ciałem – akceptacja tych uczuć sprawia, że spada zasłona oceny i zaczynasz widzieć świat oczami miłości. Widzisz fakty i wiesz czym jest prawda, a to sprawia, że kochając siebie możesz kochać każdego człowieka na Ziemi. Nie miłością romantyczną, tylko tą bezwarunkową. Miłość już kocha tak każdego człowieka, a my ludzie się tego uczymy.
 51. Jeśli cokolwiek lub kogokolwiek oceniasz, to przyczyną jest brak miłości do siebie. Ocena nigdy nie boli, kiedy dotyczy innych, zawsze boli kiedy dotyka nas samych. Łatwo jest oceniać, kochanie siebie i innych wymaga samoświadomości i procesu transformacji.
 52. Uważaj, czego sobie życzysz bo może się spełnić.
 53.  Nie ma wody na pustyni

 54.  Bajm – Co mi panie dasz? Tekst

 55. Biała armia – Bajm (tekst)

 56. Varius Manx – Piosenka księżycowa (tekst)

 57. Varius Manx Zamigotał świat – Lyrics – Tekst – Karaoke

 58. Varius Manx – Ruchome piaski HQ

 59. Bananowy song – Vox (tekst)

 60. Myslovitz – Długość dźwięku samotności (Lyric Video)

 61. Myslovitz – Dla ciebie (polish/english lyrics)

 62. Myslovitz – Scenariusz Dla Moich Sąsiadów

 63. Hey-Teksański tekst/lyrics

 64. Hey – Zazdrość (tekst)

 65. Budka Suflera – Bal wszystkich świętych Tekst

 66. Takie Tango – Budka Suflera (tekst)

 67. Lady pank – Wciąż bardziej obcy (tekst, słowa piosenki)

 68. Lady Pank – Tacy sami [Tekst]

 69. Kocham Cię kochanie moje – Maanam (tekst)

 70. Maanam – Nic Dwa Razy

 71. Maanam – Po to jesteś na świecie [Official Music Video]

 72. Maanam – Szare miraże ( tekst )

 73. Maanam – Po prostu bądź [Official Music Video]

 74. “Trudno Nie Wierzyc W Nic” – Raz Dwa Trzy z tekstem

 75. Daab – W moim ogrodzie (fan lyric video)

 76. https://www.youtube.com/watch?v=6DicDY0fEl0

 77. Chodź pomaluj mój świat MAJATEKST z muzyką

 78. T.LOVE – Chłopaki Nie Płaczą (fan lyric video)

 79. Elektryczne Gitary – Co Ty Tutaj Robisz z napisami (lyrics)

 80. Mój jest ten kawałek podłogi – Mr Zoob (tekst)

 81. Golden life – Oprócz błękitnego nieba

 82. Niebiesko-Czarni – Niedziela będzie dla nas (fan lyric video)

 83. Nie zadzieraj nosa – Czerwone Gitary (tekst)

 84. Tak bardzo się starałem – Czerwone Gitary (tekst)

 85. O.N.A. – Kiedy powiem sobie dosc

 86. Ryszard Rynkowski – Wypijmy za błędy

 87. Szczęśliwej Drogi Już Czas + Tekst

 88. Piotr Szczepanik – Kochać [Official Audio]

 89. Piotr Szczepanik – Żółte kalendarze [Official Audio]

 90. Anna Jantar-“Najtrudniejszy pierwszy krok”+tekst

 91. Anna Jantar -“Żeby szczęśliwym być” + Tekst

 92. Och, życie kocham cię nad życie – Edyta Geppert tekst (Lyric)

 93. Edyta Geppert – Jaka róża, taki cierń

 94. Izabela Trojanowska – Wszystko czego dziś chcę (tekst)

 95. Niech żyje bal – Maryla Rodowicz (tekst)

 96. KIZOA Movie Maker qffk1mco 1….Maryla Rodowicz — Wsiąść do pociągu …

 97. Ale to już było Maryla Rodowicz (tekst)

 98. Alicja Majewska Dawne Melodie Odkryjemy miłość nieznaną

 99. To nie jest sen (Tekst)