Prawdziwe partnerstwo – edycja w Polsce

PARTNERSTWO, BLISKOŚĆ, SEKSUALNOŚĆ –WPROWADŹ JE DO SWOJEGO ŻYCIA.

Dużo osób mówi – chcę mieć partnerstwo, chcę być z kimś w bliskości.

Ale czy na pewno chce? 

Każdy kreuje swoją rzeczywistość, rzeczywistość w której żyje. Jeśli nie ma w niej partnerstwa to to oznacza, że ta osoba blokuje tę możliwość.

Blokowanie może odbywać się z różnych miejsc w podświadomości. Na przykład mogą to być różnego rodzaju nieuświadomione lęki:

 • będę się musiał/musiała podporządkować
 • utracę swoją wolność
 • bycie z kimś oznacza rezygnację z siebie i z tego co lubię
 • albo ktoś jest w związku, nie ma poczucia partnerstwa i boi się coś z tym zrobić
 • dziesiątki innych lęków.

Takie lęki z czasem mogą zamienić się w przekonanie. Przekonanie, czyli ktoś podświadomie zaczyna się stawiać znak równości między partnerstwo i rezygnacja z siebie. Osoba nie jest w stanie zobaczyć, że można mieć partnerstwo bez poczucia rezygnacji. I jeśli nie wierzy, że jest to możliwe a rezygnacja z siebie jest dla niej nie do przyjęcia zaczyna blokować możliwość partnerstwa w swoim życiu.

Kolejnym blokującym elementem są przykre doświadczenia z poprzednich związków i wchodzenie w element rezygnacji: tyle razy się nie udało, to już się nie uda, albo przekonywanie samego/samej siebie: nie potrzebuję tego partnerstwa, wolę niezależność singla. 

I wtedy mimo, że w sercu osoba czuje potrzebę bliskości blokuje ją i zaczyna wierzyć, że partnerstwo nie jest dla niej.

Blokadą partnerstwa w życiu może też być uczucie niezasługiwania. Osoba poprzez brak partnerstwa próbuje siebie ukarać. Gdzieś głęboko w podświadomości ma poczucie winy i uważa, że “musi coś odpokutować”, więc zabiera sobie to na czym jej najbardziej zależy.

I w tym momencie ważne jest to, żeby uświadomić sobie, że ZAWSZE istnieje możliwość żeby mieć partnerstwo w swoim życiu, ale jeśli osoba funkcjonuje w programach, które powyżej opisałam, wtedy to ona zamyka drzwi i ta możliwość nie może się przejawić.

W momencie kiedy uświadamiamy sobie naszą podświadomość, wtedy wyłączamy autopilota blokującego to, co naprawdę chcemy mieć.

Celem tych warsztatów jest uświadomienie sobie blokad i otwarcie na bliskość i partnerstwo.

Warsztaty są dla singli, osób w związkach i par. Oczywiście warsztaty są dla wszystkich, niezależnie od orientacji seksualnej. Przewidziane są różnego rodzaju ćwiczenia by poprzez uświadomienie odblokować programy i mechanizmy, które sami tworzymy tylko tego nie widzimy.

Ważnym elementem partnerstwa jest seksualność i wolność w jej wyrażaniu. Ten temat też poruszymy oddzielnie dla Pań i Panów. Panie będzie prowadzić Agnieszka Słowicka, Panów Piotr Gortatowicz. Poniżej ich osobiste zaproszenia.

KOBIECA SEKSUALNOŚĆ

Być może jesteś kobietą, która jest świadoma i spełniona w miłości, ma doskonałą relację z partnerem/ką i wyraża się tak, jak chce. Jeśli tak, prawdopodobnie nie potrzebujesz tych warsztatów. 

Jeśli jednak:

 • Twój związek utknął w miejscu, albo się wypalił
 • jesteś spięta kiedy dochodzi do sytuacji intymnych
 • czujesz, że Twoja kobiecość, radość z bliskości została gdzieś w przeszłości, albo nigdy nie nadeszła
 • nie wiesz czego chcesz, czego oczekujesz od partnera
 • chciałaś, ale nie miałaś okazji otwarcie o seksie porozmawiać
 • szukasz partnera, ale Twoje związki powtarzają schemat i się rozpadają.

Jeśli choć jeden z powyższych punktów Ciebie dotyczy, zdecyduj się na zmianę, odważ się zrozumieć, jaka jesteś w partnerstwie i, jaka jest Twoja seksualność.

Zadbam o to, abyś w przyjaznej atmosferze, w zaufanym gronie, otworzyła się na szczerość, na uważność na siebie i swoje potrzeby. Będziesz mogła w absolutnie swoim tempie otworzyć się by powiedzieć w pełnej akceptacji o wszystkim, co dotyczy relacji intymnych i partnerskich. Zapraszam kobiety skryte i odważne, w związkach i same, pragnące przeżywać swój związek głębiej, pełniej, albo wejść w nową relację z większą świadomością siebie i swoich pragnień. 

MĘSKA SEKSUALNOŚĆ

Być może jesteś świadomym mężczyzną, którego relacje z partnerką/em układają się perfekcyjnie, a życie erotyczne jest absolutnie spełnione. Jeśli tak jest, możesz nie czytać dalej. Chociaż możesz też czytać 😉

Ale być może dostrzegasz, że w Twoim związku nie wszystko gra jak powinno. Pojawiają się napięcia, brak wzajemnego zainteresowania, a seks nie smakuje tak dobrze jak kiedyś.

Może Twój związek rozpada się lub niedawno rozpadł, a Ty albo nie wiesz dlaczego, albo zwalasz winę na partnerkę. „Bo to zła kobieta była”.

A może po prostu jesteś sam, starasz się wejść w kolejny związek i Ci to nie wychodzi?

Albo wręcz boisz się wejść w kolejną relację, bo czujesz się poraniony po poprzednim związku?

Jeżeli odnajdujesz się w którejś z powyższych sytuacji, to może właśnie ten warsztat jest odpowiedzią dla Ciebie?

Zapraszam Cię na wyjazd do Czarnogóry. Agnieszka Janczewska uświadomi Ci, na czym polega partnerstwo, bo ono jest podstawą udanego pożycia seksualnego. A ja pokażę Ci, jak zapewnić sobie i partnerce udaną relację seksualną, jak skutecznie komunikować swoje potrzeby i poznawać potrzeby partnerki, jak sprawić by seks sprawiał radość. Jak uniknąć nudy i osiągać wspólnie coraz lepsze orgazmy 🙂

A jeśli masz partnerkę i chcesz przyjechać z nią i rozwijać wspólnie Waszą relację intymną, o jej rozwój i edukację zadba Agnieszka Słowicka.

Oprócz tego – odpoczniesz i naładujesz baterie. Pomogą Ci w tym odpowiednia ilość wolnego czasu, piękno gór i niezapomniany urok Adriatyku. Być może będą to jedne z najlepszych wakacji w Twoim życiu.

Ale… mam też dla Ciebie ostrzeżenie. Jeśli oczekujesz, że na tych warsztatach poznasz techniki, jak zmanipulować kobietę, żeby Ci uległa, jak uwieść kobietę w 10 dni itp. – to nie jest warsztat o tym, ale nadal możesz pojechać i zobaczyć, że nie potrzebujesz takich technik. Bo my będziemy mówić o tym, jak budować prawdziwe, dobre dla obu stron relacje. Na sztuczne tricki jesteśmy zbyt doświadczeni 🙂

DOKĄD JEDZIEMY?

W przepiękne miejsce nad jeziorem Omulew. Domek z prywatnym dostępem do jeziora. Będą fakultatywne wycieczki kajakowe i rowerowe.

Termin: 12-20.06.2021.

Koszt: 2 500 PLN.

Koszt zawiera zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, wyżywienie na miejscu i uczestnictwo w warsztatach.

Chcesz wprowadzić prawdziwe partnerstwo do Twojego życia? Zapraszamy!

Dodatkowe informacje i zapisy: wyprawy@swiadome-zycie.com

Kategorie

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz