Warsztaty – narty mogą uzdrowić Twój lęk 

Warsztaty – narty mogą uzdrowić Twój lęk 

Każdy człowiek jest inny, każdy ma swoje problemy i swój lęk. Każdy człowiek też inaczej sobie radzi ze swoim lękiem. Jedni go przełamują, inni zwalczają, inni nie zauważają, inni kontrolują rzeczywistość by mieć iluzję, że go nie ma, ale są też tacy, których lęk paraliżuje, a przynajmniej bardzo mocno blokuje.

Te warsztaty są dla takich osób.

Jeśli czegoś się boimy i tego nie transformujemy to taki lęk blokuje nas na życie. Siedzimy latami w pracy, której nie lubimy, w związku, który nam nie służy itp. Z czasem lęk zamienia się w poczucie bezsensu, zmarnowanego czasu, niewykorzystanych szans.

Celem warsztatów jest pokazać, co KONKRETNIE jest Twoim lękiem i jak z nim pracować na co dzień.

Jak to osiągniemy?

Jedziemy w piękne miejsce i tam poprzez naukę jazdy na nartach pokażę Ci co naprawdę jest Twoim lękiem. Zapewniamy dostosowanie nauki do poziomu Twojego lęku. Mam w tym doświadczenie. 

Wielu ludzi zraża się i nie transformuje lęku, bo za wcześnie zostali rzuceni na głęboką wodę. Niestety znam historie o wywożeniu ludzi na trudne trasy i kończyło się tak, że taka osoba jeszcze bardziej się boi, w życiu też.

Dodatkowym elementem utrudniającym ludziom, których lęk jest paraliżujący jest fakt, że instruktorzy nie zawsze rozumieją, czego można się bać. Oni tego nie doświadczyli i mogą nie umieć sobie wyobrazić lęku innych osób. 

Ja mogę go sobie wyobrazić i bardzo będę dbać o to, żeby niczego nie wymuszać. 

Okaże się, że ośla łączka jest nie do przejścia, nie ma problemu. Będę wspierać w uświadamianiu sobie lęku bez nart.

 

A co daje nauka nart w kwestii definiowania lęku?

Chodzi o to, że ludzie straszą się ogólnikami. Na przykład:

  • bo coś się stanie
  • bo się wywrócę
  • bo nie dam rady itp.

A jak zostajemy na poziomie ogólników, to kręcimy się w kółko.

Warsztaty dadzą Ci bardzo konkretną informację co jest Twoim lękiem i jak ten lęk blokuje Cię by brać z życia to chcesz, dlaczego możesz się bać iść za głosem serca.

Co możesz zyskać dzięki warsztatom:

  • nauczysz się jeździć na nartach, czy potem będziesz to kontynuować czy nie, to już Twój wybór,
  • poprzez uświadomienie sobie swojego lęku i transformowanie na bieżąco podczas nauki jazdy przestajesz się bać i zaczynasz żyć tak, jak chcesz. Już po kilku dniach zobaczysz różnicę.

Najbliższy wyjazd 12 marca do Gruzji. Kolejny w następnym sezonie. Jeśli chcesz być poinformowany o nowej grupie prześlij mi proszę maila: agnieszka.janczewska@swiadome-zycie.com.

Kategorie

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz