Tak, CHCĘ! Partnerstwa 2 dniowe warsztaty

Warsztaty skierowane są do singli i do osób w związkach. Z zawartej w niej wiedzy skorzystać może każdy.
Czy 𝐏𝐑𝐀𝐖𝐃𝐙𝐈𝐖𝐄 partnerstwo istnieje? Czy jest możliwe?
Absolutnie 𝐭𝐚𝐤.
Bycie w 𝐏𝐑𝐀𝐖𝐃𝐙𝐈𝐖𝐘𝐌 partnerstwie przedstawia dla zdecydowanej większości ludzi ogromną wartość.
Dlaczego tak się dzieje?
Dlatego, że 𝐏𝐑𝐀𝐖𝐃𝐙𝐈𝐖𝐄 partnerstwo opiera się na dwóch uczuciach: uczuciu bliskości i uczuciu wolności.
Uczucie bliskości czujemy, kiedy mamy uważność na siebie, kiedy umiemy dzielić się bez oczekiwań i poczucia winy, kiedy możemy być szczerzy.
Uczucie wolności czujemy, kiedy czujemy, że mamy wybór.
Celem warsztatów jest pokazać ścieżkę uzdrowienia uczuć bólu. Ten proces będzie wspierany poprzez ćwiczenia, medytacje, uzdrowienie poprzez przypomnienie, ale również dzięki mojemu współodczuwaniu. Moje serce jest bardzo silne i potrafi wspierać innych w ich bólu.

Jednakże warsztaty pokażą również w praktyce, jak czuć uczucia obfitości i zacząć się nimi najadać.
Bardzo ważne jest rozróżniać emocje od uczuć, ponieważ tak zwanymi pozytywnymi emocjami nie karmisz swojego serca. Ono jest karmione tylko uczuciami.
Dodatkowo ogromną wartością dodaną tych warsztatów jest element bieżącego uzdrowienia. Możesz zrozumieć to, co mówię tylko poprzez doświadczenie. Moje warsztaty to uzdrowienie serca w praktyce.

Warsztaty odbywają się w małej grupie max 6 osób.
Taka formuła pozwala na pogłębioną pracę z każdym uczestnikiem. Jednocześnie praca w grupie pozwala czasami zobaczyć różne problemy z innej perspektywy. Czasami nie widzimy czegoś u siebie dopóki nie zobaczymy podobnego schematu u kogoś innego.

Podczas warsztatów wykorzystywane są różne narzędzia pracy ze świadomością: ćwiczenia zrozumienia odruchów sposobu myślenia, medytacje, ćwiczenia z ciałem, czy w razie potrzeby ustawienia.

Dojazd samochodem (60 – 75 km) lub kolejami mazowieckimi ze stacji Warszawa Wileńska do Urli (wyjazd 8.40 wg aktualnego rozkładu). Ze stacji można sobie zrobić piękny spacer, ale jest też opcja odebrania ze stacji. Prosimy zgłosić potrzebę odbioru ze stacji.

Dla pierwszych 2 osób promocyjna cena 800 zł


Agnieszka Janczewska

Organizator

Agnieszka Janczewska
Phone
+48 604 519 990
Email
a.janczewska64@gmail.com
Website
https://www.swiadome-zycie.com/

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w tej dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat. Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, zareaguje ze swojego doświadczenia, przekonań i z tego w co wierzy i jak postrzega siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka, dlatego nie jestem w stanie napisać tej informacji o mnie w taki sposób by każdego przekonać. Dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę to tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Dlatego skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Niestety wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam w poczuciu zniewolenia, a czasem lęku. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i znowu wystarczył na krótko. Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat i poczucie bezsensu życia, trafiłam na wiedzę docierania do głębi natury ludzkiej i uświadamiania sobie przyczyny tego, że coś robimy lub nie, że coś lubimy lub nie, że idziemy swoją drogą lub wchodzimy w rezygnację. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A transformacja problemów w siłę sprawia, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. Moje poczucie bezsensu do 40tki wynikało też z tego, że zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Od ponad 10 lat to robię i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Cena

1300.00 zł

Data

sty 15 - 16 2023

Wydarzenie zostało zakończone.

Chcesz zobaczyć inne wydarzenia i materiały z tej serii? Kliknij poniżej:

Category
Borzymy / Urle

Lokalizacja

Borzymy / Urle
Kuracyjna 43, 05-281 Borzymy

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *