Droga do uzdrowienia siebie i swojego życia – Szczyrk

Warsztaty są dla tych, którzy chcą dotrzeć do przyczyny tego, co chcą uzdrowić.

Co można uzdrowić?

  • Każdy brak: brak partnera, brak rodziny, brak sukcesu, brak pieniędzy, brak zdrowia, brak czasu, brak dzieci, brak chęci, brak hobby, brak sensu życia
  • ciało: zmęczenie, stres, frustrację, nadwagę/niedowagę, napięcia, ból, chorobę
  • duszę: zamknąć poprzednie wcielenia i ich wpływ na nasze decyzje w tym życiu.

Jak można uzdrowić?

Poprzez samoświadomość i miłość. Oraz poprzez świadomość, że wszystko jest połączone: dusza, ciało, psychika, umysł, czakry, uczucia.

Warsztaty, które prowadzę oferują możliwość dotarcia do przyczyny tego, co chcesz uzdrowić. Poprzez jej akceptację następuje uzdrowienie i problem, z którym przychodzisz ustępuje, trwale.

Co to znaczy trwale?

Uświadomienie sobie przyczyny problemu i jej uzdrowienie sprawia, że problem ustępuje do końca życia.

Świadome życie poprzez doświadczenie i metodykę daje możliwość dotarcia do PRZYCZYNY problemu i jego trwałe uzdrowienie na warsztatach, i/lub poprzez – absolutnie indywidualnie dobrane – ćwiczenia, które otrzymujesz podczas warsztatów.

Program warsztatów:

 • Dzień 1: Uświadomienie sobie poprzedniego wcielenia ważnego w kontekście aspektu siebie lub życia, który chcesz uzdrowić.
 • Dzień 2: Uświadomienie sobie jak dzieciństwo wpłynęło na Twoje wybory, które doprowadziły do powstania aspektu siebie lub życia, który chcesz uzdrowić.
 • Dzień 3: Dla chętnych: wycieczka rowerowa szczytami Beskidu. Koszt wycieczki 250 zł. Dla niechętnych: odpoczynek.
 • Dzień 4: Uświadomienie sobie prawdziwej przyczyny aspektu do uzdrowienia. Świadomość pracy z nim na poziomie ciała, umysłu, serca i duszy.
 • Dzień 5: Uświadomienie sobie jak nieuzdrowiony aspekt siebie wpływa na każdą czakrę i ciało oraz docieranie do uzdrowienia poprzez ćwiczenia z czakrami.
 • Dzień 6: Uczucie radości, siły i wolności, jak je czuć na co dzień. Podsumowanie części teoretycznej warsztatów oraz wyznaczenie codziennej ścieżki pracy ze świadomością w celu uzdrowienia aspektów, które nie były częścią warsztatów.

Warsztaty, wraz z zakwaterowaniem w pokojach dwu lub trzyosobowych, odbędą się w komfortowym, dużym domu z ogrodem w miejscowości Szczyrk. Za dodatkową opłatą możliwość wykupienia oddzielnego pokoju. Dom jest usytuowany w malowniczej okolicy, 1300 m. od centrum Szczyrku.  

Jedzenie jest przygotowywane na bieżąco, zgodnie z preferencjami uczestników ze świeżych produktów, głównie od lokalnych dostawców.

Dla osób chętnych istnieje możliwość przedłużenia pobytu do 21 sierpnia za dodatkową opłatą.

Jeśli chcesz się zapisać lub masz pytania napisz do mnie: kasia.swiezak@swiadome-zycie.com


Agnieszka Janczewska

Organizator

Agnieszka Janczewska
Phone
+48 604 519 990
Email
a.janczewska64@gmail.com
Website
https://www.swiadome-zycie.com/

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w tej dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat. Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, zareaguje ze swojego doświadczenia, przekonań i z tego w co wierzy i jak postrzega siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka, dlatego nie jestem w stanie napisać tej informacji o mnie w taki sposób by każdego przekonać. Dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę to tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Dlatego skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Niestety wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam w poczuciu zniewolenia, a czasem lęku. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i znowu wystarczył na krótko. Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat i poczucie bezsensu życia, trafiłam na wiedzę docierania do głębi natury ludzkiej i uświadamiania sobie przyczyny tego, że coś robimy lub nie, że coś lubimy lub nie, że idziemy swoją drogą lub wchodzimy w rezygnację. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A transformacja problemów w siłę sprawia, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. Moje poczucie bezsensu do 40tki wynikało też z tego, że zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Od ponad 10 lat to robię i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Cena

2200.00 zł

Data

sie 13 - 18 2022

Wydarzenie zostało zakończone.

Chcesz zobaczyć inne wydarzenia i materiały z tej serii? Kliknij poniżej:

Pokoje nad Potokiem - Szczyrk

Lokalizacja

Pokoje nad Potokiem - Szczyrk
ul. Górska 86/88, 43-370 Szczyrk

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *