Prosto do szczęścia – warsztaty 2-dniowe

Pierwszego dnia warsztatów:

 • zobaczysz, co przeszkadza Ci poczuć szczęście;

 • nauczysz się jak do tego szczęścia docierać.

Drugiego dnia:

 • zaczniesz uzdrawiać wszelki ból związany z przeszłością, który zakłóca Ci doświadczanie szczęścia.

Pracujemy na sytuacji bieżącej, ale dostajesz wszystkie narzędzia, dzięki którym możesz sam później pracować i zarządzać swoim szczęściem. Są to bardzo proste rzeczy, dlatego warsztaty nazywają się – Prosto do szczęścia. Ćwiczenia są proste, bo chodzi o to by je robić, robić i jeszcze raz robić :), a efekt jest gwarantowany.

Cena: 950 zł

Forma: Stacjonarna

Miejsce: Marki koło Warszawy

Celem warsztatów jest pokazać Ci co blokuje Cię na Twoje szczęście i jak pracować z blokadami.

Praca w grupie

Maksymalna liczba uczestników warsztatów to 6 osób.

Taka formuła pozwala na pogłębioną pracę z każdym uczestnikiem. Jednocześnie praca w grupie pozwala czasami zobaczyć różne problemy z innej perspektywy. 

Czasami nie widzimy czegoś u siebie dopóki nie zobaczymy podobnego schematu u kogoś innego.

Podczas warsztatów wykorzystywane są różne narzędzia pracy ze świadomością: ćwiczenia zrozumienia odruchów sposobu myślenia, medytacje, ćwiczenia z ciałem, czy w razie potrzeby ustawienia.


Agnieszka Janczewska

Organizator

Agnieszka Janczewska
Phone
+48 604 519 990
Email
a.janczewska64@gmail.com
Website
https://www.swiadome-zycie.com/

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w tej dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat. Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, zareaguje ze swojego doświadczenia, przekonań i z tego w co wierzy i jak postrzega siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka, dlatego nie jestem w stanie napisać tej informacji o mnie w taki sposób by każdego przekonać. Dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę to tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Dlatego skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Niestety wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam w poczuciu zniewolenia, a czasem lęku. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i znowu wystarczył na krótko. Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat i poczucie bezsensu życia, trafiłam na wiedzę docierania do głębi natury ludzkiej i uświadamiania sobie przyczyny tego, że coś robimy lub nie, że coś lubimy lub nie, że idziemy swoją drogą lub wchodzimy w rezygnację. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A transformacja problemów w siłę sprawia, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. Moje poczucie bezsensu do 40tki wynikało też z tego, że zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Od ponad 10 lat to robię i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Rezerwuj wydarzenie

Prosto do szczęścia
Dostępne Bilety: 6
Bilety Prosto do szczęścia zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.

Cena

950.00 zł

Data

kwi 27 - 28 2024
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Chcesz zobaczyć inne wydarzenia i materiały z tej serii? Kliknij poniżej:

Harmonogram

Dzień 1

9:00 - 11:55
Warsztaty
Wprowadzenie. Rozpoznawanie blokad. Poznasz w jaki sposób budowany jest nawykowy sposób myślenia (przekonania, wnioskowanie, założenia, ocena, straszenie się) i dlaczego jest ważne by wychodzić z nawykowego myślenia.
12.00 - 12:55
Przerwa
13:00 - 16:00
Warsztaty
Praca z blokadami. Podsumowanie dnia.

Dzień 2

9:00 - 11:55
Warsztaty
Praca z bólem z przeszłych doświadczeń.
12:00 - 12:55
Przerwa
13:00 - 16:00
Warsztaty
Praca z bólem z przeszłych doświadczeń. Podsumowanie warsztatów.