Siła przyciągania 5-dniowe warsztaty

Siła przyciągania

Chcesz w swoim życiu obfitości tego, czego pragniesz a jej nie doświadczasz? A nawet masz poczucie, że “znowu to samo” czy “nic dobrego mnie nie spotyka” itp.?

To znaczy, że masz zablokowany dostęp do siły przyciągania serca.

Uważaj czego sobie życzysz, bo może się spełnić.
Mówisz – masz.
Brzmi znajomo?

Siła przyciągania istnieje.

Czym jest?

Jest ziemskim prawem.

Świadomość jak działa i umiejętność korzystania sprawia, że staje się codziennym doświadczeniem.

Jak działa?

Możesz przyciągać do życia swoim sercem a możesz myśleniem. Możesz nawet przyciągać z autosabotażu, możesz w nienawiści do siebie.

A jeśli istnieje siła przyciągania to istnieje siła odpychania. Na poziomie świadomym chcesz czegoś, ale doświadczasz braku. To znaczy, że Ty to odpychasz od siebie. A program (wirus), którym odpychasz jest głęboko w podświadomości.

Celem warsztatów jest pokazać najpierw co przyciągasz i co odpychasz i dlaczego. Następnie nauczyć Cię przyciągać do swojego życia obfitość w miłości i bliskości ze sobą.

Potrzeby, na które dostaniesz odpowiedzi w czasie warsztatów:

 • uświadomisz sobie swoje myśli i ich moc kreacji
 • nauczysz się jak tworzą się myśli i dzięki temu będziesz mógł świadomie wybierać sposób myślenia, który Ci służy
 • dotrzesz do myśli w podświadomości, którymi oddzielasz się od siły przyciągania z serca, a nawet tych, którymi przyciągasz przeciwko sobie
 • uruchomisz uczucia obfitości, szczególnie uczucie siły i wartości pod które podpięta jest siła przyciągania obfitości
 • uzdrowisz ból przeszłości, który blokuje Cię na przyciąganie obfitości
 • uzdrowisz swoje “chcę”. Dowiesz się jakie jest Twoje prawdziwe “chcę”, jaki jest Twój potencjał i jak go uruchomić.

Czego doświadczysz w ciągu 5 dni warsztatów?

Relaksu na Mazurach: 4 lub 5 noclegów w 2 osobowym pokoju w malowniczo położonym domu w Nataci Wielkiej tuż nad jeziorem Omulew.

Medytacji, których celem jest dotarcie do głębi podświadomości.

Indywidualnego podejścia, prowadząca zawsze odnosi się do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika, pracujesz w grupie, ale potrzeby są adresowane osobiście.

Praktyki i ćwiczeń uwalniających wszelkie ograniczenia wynikające z programów myśleniowych. Nauka myślenia, która służy przyciąganiu obfitości.

Uzdrowienie sposobu myślenia: teoria i ćwiczenia prowadzące do zrozumienia czym jest sposób myślenia a także teoria i ćwiczenia uzdrawiające uczucia bólu z przeszłości, uwalniające emocje i energię zebraną w ciele.

Pracy z energią ciała ćwiczenia wspomagające ciało, ćwiczenia uwalniające emocje i inne blokady energetyczne.

Wsparcia sercem Agnieszki świadomość i akceptacja uczuć bólu jest tak ogromna, że może – poprzez współodczuwanie – uzdrowić część bólu swoim sercem.

Nauki dialogu wewnętrznego, który prowadzi do samoświadomości i uzdrowienia relacji ze sobą. Ta umiejętność może być używana na co dzień po warsztatach.

Ustawień: jeden dzień pracy z ustawieniami hellingerowskimi – uzdrowienie przeszłości poprzez przypomnienie.

Ruchu w naturze, podczas spaceru z psami (uwalnianie emocji i kontakt z samym sobą).

Jak będzie wyglądał harmonogram zajęć?

Zajęcia trwają codziennie od 9.30 do 19. W środku dnia jest dwu-godzinna przerwa na lunch i – dla chętnych – na spacer/kąpiel w jeziorze/korzystanie z dobrodziejstwa otaczającej przyrody/odpoczynek.

Program warsztatów

Dzień 1

Praca z podświadomością w celu uzdrowienia sposobu myślenia blokującego przyciąganie obfitości. Każdy uczestnik dotrze do własnych absolutnie indywidualnych blokad.

Dzień 2

Kontynuacja pracy z podświadomością i sposobem myślenia. Nauka jak powstają myśli i jak na co dzień dbać o higienę myślenia. Dzięki wiedzy jak powstają myśli unika się tworzenia nowych programów oddzielania się od siły przyciągania serca.

Dzień 3

Uruchamianie uczuć obfitości. 

Dzień 4

Uzdrawianie bólu przeszłości 

Dzień 5

Dzień podsumowań i pogłębionej perspektywy na podstawie wszystkich informacji otrzymanych w ciągu poprzednich dni.

Diagnoza osobista.

Każdy uczestnik otrzyma spersonalizowany zestaw ćwiczeń do wykorzystania po warsztatach w celu utrwalenia efektu i zakończenia procesu.

SKUTKI UBOCZNE UCZESTNICTWA W WARSZTATACH

 • bardzo dużo dowiesz się na swój temat
 • zrozumiesz swoje dotychczasowe decyzje 
 • nauczysz się być w tu i teraz w bliskości ze sobą
 • w wyniku procesu ciało uwolni się od blokad, jak i bólu.

Praca w grupie

Maksymalna liczba uczestników warsztatów to 6 osób.

Taka formuła pozwala na pogłębioną pracę z każdym uczestnikiem. Jednocześnie praca w grupie pozwala czasami zobaczyć różne problemy z innej perspektywy. 

Czasami nie widzimy czegoś u siebie dopóki nie zobaczymy podobnego schematu u kogoś innego.

Podczas warsztatów wykorzystywane są różne narzędzia pracy ze świadomością: ćwiczenia zrozumienia odruchów sposobu myślenia, medytacje, ćwiczenia z ciałem, czy w razie potrzeby ustawienia.

Zakwaterowanie

W pokoju dwuosobowym. Dom jest położony 70 m od prywatnego pomostu. Nieograniczony dostęp do jeziora, bez kłótni i parawanów oraz turystów. Cisza i spokój, przepiękne widoki oraz magiczny kontakt z naturą. 

Twoje zwierzęta są z nami mile widziane.

Co będę jeść?

Pyszne 3 posiłki dziennie są przygotowywane na bieżąco ze świeżych lokalnych produktów. Preferencje indywidualne będą uwzględniane.

Co zawiera cena?
Cena 3000 zł zawiera warsztaty, 5 noclegów, 3 posiłki dziennie, atrakcje wieczorne.
Nie zawiera kosztów dojazdu.

Dojazd
Dojazd we własnym zakresie. 
Dla osób z okolic Warszawy istnieje możliwość dojazdu samochodem. Szczegóły dostępne dla chętnych.

Czy będą dodatkowe atrakcje?
Tak. Dla chętnych planujemy zajęcia dodatkowe z pracą z ciałem; proste ćwiczenia, które możesz wykorzystać po warsztatach. Codziennie rano przed śniadaniem dla chętnych 15-30 minut ćwiczeń z ciałem.
Wieczorami przewidziane są spotkania towarzyskie dla chętnych. W ramach spotkań towarzyskich dla chętnych czytanie horoskopu.

Informacje o miejscowości, w której odbędą się warsztaty

Natać Wielka to miejscowość położona nad jeziorem Omulew, około 20 km od Nidzicy zwanej “Bramą na Warmię i Mazury”. Z domu nad jezioro i pomost jest raptem parę kroków. Wokół wsi roztacza swe uroki Puszcza Napiwodzko-Romucka. Po drodze można zwiedzić Zamek krzyżacki w Nidzicy.


Agnieszka Janczewska

Organizator

Agnieszka Janczewska
Phone
+48 604 519 990
Email
a.janczewska64@gmail.com
Website
https://www.swiadome-zycie.com/

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w tej dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat. Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, zareaguje ze swojego doświadczenia, przekonań i z tego w co wierzy i jak postrzega siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka, dlatego nie jestem w stanie napisać tej informacji o mnie w taki sposób by każdego przekonać. Dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę to tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Dlatego skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Niestety wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam w poczuciu zniewolenia, a czasem lęku. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i znowu wystarczył na krótko. Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat i poczucie bezsensu życia, trafiłam na wiedzę docierania do głębi natury ludzkiej i uświadamiania sobie przyczyny tego, że coś robimy lub nie, że coś lubimy lub nie, że idziemy swoją drogą lub wchodzimy w rezygnację. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A transformacja problemów w siłę sprawia, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. Moje poczucie bezsensu do 40tki wynikało też z tego, że zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Od ponad 10 lat to robię i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Rezerwuj wydarzenie

Siła przyciągania
Dostępne Bilety: 6
Bilety Siła przyciągania zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.

Cena

3000.00 zł

Data

wrz 04 - 08 2024
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Chcesz zobaczyć inne wydarzenia i materiały z tej serii? Kliknij poniżej:

Harmonogram

Dzień 1

9:00 - 10:00
Śniadanie
10:00 - 13:00
Część teoretyczna
Poznasz w jaki sposób budowany jest nawykowy sposób myślenia (przekonania, wnioskowanie, założenia, ocena, straszenie się) i dlaczego jest ważne by wychodzić z nawykowego myślenia.
13:00 - 14:00
Spacer/odpoczynek
14:00 - 15:00
Obiad
Wspólny obiad
15:00 - 19:30
Część praktyczna.
Ćwiczenia, których celem jest pokazać moment powstawania sposobu myślenia. Zrozumienie procesu jego powstawania i jak to się przejawia w formie blokady.
20:00 - 24:00
Kolacja
Potem czas wolny i czas na atrakcje dodatkowe

Dzień 2

9:00 - 10:00
Śniadanie
Kawa, herbata i dla chętnych odrobina ruchu przed zajęciami
10:00 - 13:00
Część teoretyczna
Omówienie ćwiczeń z poprzedniego dnia. Pogłębienie wiedzy na bazie odbytych ćwiczeń.
13:00 - 14:00
Spacer/odpoczynek
14:00 - 15:00
Obiad
15:00 - 19:30
Część praktyczna.
Dalsza część ćwiczeń, których celem jest pokazać moment powstawania sposobu myślenia. Zrozumienie procesu jego powstawania i jak to się przejawia w formie blokady przyciągania obfitości.
20:00 - 24:00
Kolacja
Potem czas wolny i czas na atrakcje dodatkowe

Dzień 3

9:00 - 10:00
Śniadanie
Kawa, herbata i dla chętnych odrobina ruchu przed zajęciami
10:00 - 13:00
Część teoryteczna
Czym są uczucia bólu i obfitości. Czym się różnią od emocji. Jak do nich docierać i dlaczego jest to ważne w kontekście uzdrowienia siły przyciągania.
13:00 - 14:00
Spacer/odpoczynek
14:00 - 15:00
Obiad
15:00 - 19:30
Część praktyczna
Ćwiczenia uruchamiania uczuć obfitości. Praktyczne ćwiczenia pokazujące jak sposób myślenia blokuje czucie uczuć obfitości. Wyjaśnienie jak blokowanie uczuć obfitości blokuje przyciąganie obfitości.
20:00 - 24:00
Kolacja
Potem czas wolny i czas na atrakcje dodatkowe

Dzień 4

9:00 - 10:00
Śniadanie
Kawa, herbata i dla chętnych odrobina ruchu przed zajęciami
10:00 - 13:00
Część teoretyczna
Pogłębienie tematyki uczuć bólu i w jaki sposób ich akceptacja uzdrawia przyciąganie obfitości.
13:00 - 14:00
Spacer/odpoczynek
14:00 - 15:00
Obiad
15:00 - 19:30
Część praktyczna w formie ustawień
Ćwiczenia – uzdrawienie uczuć bólu z przeszłości, tych, które blokują przyciąganie obfitości.
20:00 - 24:00
Kolacja
Potem czas wolny i czas na atrakcje dodatkowe

Dzień 5

9:00 - 10:00
Śniadanie
Kawa, herbata i dla chętnych odrobina ruchu przed zajęciami
10:00 - 13:00
Podsumowanie ćwiczeń i teorii
Podsumowanie oraz wytyczne do pracy po powrocie do domu tak by utrwalić efekty uzyskane na warsztatach.
13:00 - 14:00
Obiad
14:00 - 15:30
Sesja dodatkowych pytań i ćwiczeń utrwalających
Każdy uczestnik wyjeżdża z indywidualną diagnozą i wytycznymi dotyczącymi procesu uzdrowienia braku przyciągania obfitości.
Natać Wielka

Lokalizacja

Natać Wielka
Natać Wielka 304, 13-100 Jabłonka

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *