Tak, chcę! Partnerstwa opartego na miłości. Facebook Live

Cena

Darmowy

Data

mar 28 2023
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Chcesz zobaczyć inne wydarzenia i materiały z tej serii? Kliknij poniżej:

Category
Zapraszamy na 𝐭𝐫𝐳𝐞𝐜𝐢𝐞 spotkanie z cyklu: “Tak, chcę! Partnerstwa opartego na miłości”. W trzeciej części skierujemy Naszą uwagę na 𝐨𝐜𝐳𝐞𝐤𝐢𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚.
Transmisja na żywo skierowana jest do singli i do osób w związkach. Z zawartej w niej wiedzy skorzystać może każdy.
Czy 𝐏𝐑𝐀𝐖𝐃𝐙𝐈𝐖𝐄 partnerstwo istnieje? Czy jest możliwe?
Absolutnie 𝐭𝐚𝐤.
Bycie w 𝐏𝐑𝐀𝐖𝐃𝐙𝐈𝐖𝐘𝐌 partnerstwie przedstawia dla zdecydowanej większości ludzi ogromną wartość.
Dlaczego tak się dzieje?
Dlatego, że 𝐏𝐑𝐀𝐖𝐃𝐙𝐈𝐖𝐄 partnerstwo opiera się na dwóch uczuciach: uczuciu bliskości i uczuciu wolności.
Uczucie bliskości czujemy, kiedy mamy uważność na siebie, kiedy umiemy dzielić się bez oczekiwań i poczucia winy, kiedy możemy być szczerzy.
Uczucie wolności czujemy, kiedy czujemy, że mamy wybór.

Jeśli chcesz bardziej zagłębić się w temat, to jeszcze raz zapraszamy na spotkania z cyklu: “Tak, chcę! Partnerstwa opartego na miłości.”

Zapraszamy też do zapoznania się z nagraniami z poprzednich spotkań.

Agnieszka Janczewska

Organizator

Agnieszka Janczewska
Phone
+48 604 519 990
Email
a.janczewska64@gmail.com
Website
https://www.swiadome-zycie.com/

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w tej dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat. Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, zareaguje ze swojego doświadczenia, przekonań i z tego w co wierzy i jak postrzega siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka, dlatego nie jestem w stanie napisać tej informacji o mnie w taki sposób by każdego przekonać. Dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę to tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Dlatego skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Niestety wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam w poczuciu zniewolenia, a czasem lęku. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i znowu wystarczył na krótko. Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat i poczucie bezsensu życia, trafiłam na wiedzę docierania do głębi natury ludzkiej i uświadamiania sobie przyczyny tego, że coś robimy lub nie, że coś lubimy lub nie, że idziemy swoją drogą lub wchodzimy w rezygnację. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A transformacja problemów w siłę sprawia, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. Moje poczucie bezsensu do 40tki wynikało też z tego, że zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Od ponad 10 lat to robię i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *