Warsztaty – Twój moment w czasie

 czyli co w tym momencie w czasie jest moim szczęściem?

Każda chwila Twojego życia zawiera w sobie kawałek szczęścia. Jeśli go nie czujesz, to oznacza to, że blokujesz je sposobem myślenia.

Jeśli myślisz, że już zawsze będziesz nieszczęśliwy i nic nie może tego zmienić, daj szansę warsztatom “Twój moment w czasie”.

Jeśli jesteś w tej chwili w poczuciu bezradności i beznadziei to spróbuj zobaczyć: “co mi szkodzi spróbować coś zmienić?”. Gorzej już chyba nie będzie, a może znajdziesz sposób na wyrwanie się z tego obezwładniającego stanu.

To nie tak, że po jednym spotkaniu zrozumiesz jak być szczęśliwym. To raczej stopniowy proces otwierania się jeszcze nie na samo szczęście, ale na możliwość, że bycie szczęśliwym jest w twoim zasięgu.

Kwiaty też nie otwierają swoich kielichów tak od razu, tylko nam się tak wydaje, bo brakuje nam wystarczającej uważności i cierpliwości by śledzić zmiany jakie w nich zachodzą.

I podobnie traktujemy samych siebie. Brakuje nam cierpliwości i chcielibyśmy, żeby wszystko było “na już”.

Warsztaty uczą zaś cierpliwości i uważności.

Szczęście można zbierać tak po trochu. Jak w tym przysłowiu: “ziarnko do ziarnka, uzbiera się miarka”.

Kiedy nauczysz się czuć szczęście na małych rzeczach umiesz je poczuć na dużych.

Efekty Twojej pracy w czasie warsztatów pozwolą Ci zachować czujność na codzienną porcję szczęścia, która zazwyczaj nam umyka. 

Codzienny pośpiech, rutyna sprawiają, że brakuje nam chęci by zauważać te drobne przejawy szczęścia.

Dzięki warsztatom otworzysz się też na krótkie chwile i drobne przejawy radości. Łatwiej będzie Ci radzić sobie z frustracją, nawet jeśli ta wielka chwila i to wspaniałe szczęście się nie pojawią w najbliższym czasie, zbudujesz sobie wielką poduchę amortyzującą, dzięki której ze starć z rzeczywistością wyjdziesz mniej poobijany.

W czasie warsztatów zajmujemy się czymś, co jest aktualnie bieżące w kontekście, gdzie czujesz szczęście a blokujesz je sposobem myślenia. Wiesz, że ono jest, ale się blokujesz. 

W czasie warsztatów zajmujemy się również uczuciami bólu tam, gdzie one są w tym momencie. Uzdrowienie uczuć bólu otwiera Cię na możliwość doświadczenia pełni szczęścia. Obie szale wagi są Ci potrzebne.

 • Czas trwania: 5 godzin (4 godziny pracy i godzinna przerwa).
 • Forma: Online
 • Cena: 350 zł

Agnieszka Janczewska

Organizator

Agnieszka Janczewska
Phone
+48 604 519 990
Email
a.janczewska64@gmail.com
Website
https://www.swiadome-zycie.com/

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w tej dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat. Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, zareaguje ze swojego doświadczenia, przekonań i z tego w co wierzy i jak postrzega siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka, dlatego nie jestem w stanie napisać tej informacji o mnie w taki sposób by każdego przekonać. Dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę to tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Dlatego skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Niestety wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam w poczuciu zniewolenia, a czasem lęku. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i znowu wystarczył na krótko. Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat i poczucie bezsensu życia, trafiłam na wiedzę docierania do głębi natury ludzkiej i uświadamiania sobie przyczyny tego, że coś robimy lub nie, że coś lubimy lub nie, że idziemy swoją drogą lub wchodzimy w rezygnację. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A transformacja problemów w siłę sprawia, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. Moje poczucie bezsensu do 40tki wynikało też z tego, że zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Od ponad 10 lat to robię i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Rezerwuj wydarzenie

Warsztaty - Twój moment w czasie 350 zł
Dostępne Bilety: 0
Sprzedaż biletów Warsztaty - Twój moment w czasie została zatrzymana!

Cena

350.00 zł

Data

kwi 20 2024
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Chcesz zobaczyć inne wydarzenia i materiały z tej serii? Kliknij poniżej:

Harmonogram

Przebieg warsztatów

10:00 - 12:00
Część pierwsza
Przywitanie i wprowadzenie. Praca warsztatowa z bieżącymi kwestiami.
12:05 - 12:55
Przerwa
Czas dla siebie. Odpoczynek. Posiłek.
13:00 - 15:00
Część druga
Praca warsztatowa