Wprowadź prawdziwe Partnerstwo do Twojego życia

Rusza kolejna edycja warsztatów z partnerstwa, w związku z tym ponownie zapraszamy do spędzenia kilku dni na Mazurach, w pięknej okolicy, nad jeziorem Omulew.

Formuła warsztatów wyjazdowych ma na celu połączenie wypoczynku, codziennego życia i funkcjonowania w grupie z nauką świadomego życia.

Na sesjach i weekendowych warsztatach przekazywane są najczęściej jedynie narzędzia, z których trudno czasem do końca korzystać w natłoku codziennych zajęć.

Na warsztatach wyjazdowych mniej czasu poświęcamy na tradycyjne warsztaty, w zamian staramy się dostarczać różnych doświadczeń, które dają szansę na obserwowanie siebie i innych oraz komunikowanie się z uczuciami przy wsparciu Agnieszki.

Spokojnie, nie będziemy was zmuszać do skoków na bungie. Generalnie nikogo do niczego nie będziemy zmuszać, bo to jest podstawa partnerstwa.

 

Partnerstwo ma wiele aspektów i warsztaty wyjazdowe dają możliwość by obserwować nasze postawy w codziennych czynnościach. Począwszy od przygotowywania posiłków; poprzez spacery, pływanie, wycieczki rowerowe i piesze, a na przykład, na kajakach skończywszy.

A bycie w grupie pomaga przejawić się wszystkiemu, co może blokować na partnerstwo.

Co jeszcze w programie? Przepiękne drzewa, zagadkowy kurhan, wyjątkowe źródła. Będzie też przestrzeń na własną inicjatywę, jeśli takowa się pojawi.


Agnieszka Janczewska

Organizator

Agnieszka Janczewska
Phone
+48 604 519 990
Email
a.janczewska64@gmail.com
Website
https://www.swiadome-zycie.com/

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w tej dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat. Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, zareaguje ze swojego doświadczenia, przekonań i z tego w co wierzy i jak postrzega siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka, dlatego nie jestem w stanie napisać tej informacji o mnie w taki sposób by każdego przekonać. Dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę to tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Dlatego skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Niestety wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam w poczuciu zniewolenia, a czasem lęku. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i znowu wystarczył na krótko. Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat i poczucie bezsensu życia, trafiłam na wiedzę docierania do głębi natury ludzkiej i uświadamiania sobie przyczyny tego, że coś robimy lub nie, że coś lubimy lub nie, że idziemy swoją drogą lub wchodzimy w rezygnację. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A transformacja problemów w siłę sprawia, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. Moje poczucie bezsensu do 40tki wynikało też z tego, że zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Od ponad 10 lat to robię i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Cena

2800.00 zł

Data

cze 04 - 12 2022

Wydarzenie zostało zakończone.

Chcesz zobaczyć inne wydarzenia i materiały z tej serii? Kliknij poniżej:

Category
Natać Wielka

Lokalizacja

Natać Wielka
Natać Wielka 304, 13-100 Jabłonka

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *