Zbyszek Antoni Gawłowski

Zbyszek
Propagator zdrowego podejścia do życia. Wszystkie pomysły najpierw wypróbowuję na sobie. Na przykład teraz zajmuję się odnawialnymi źródłami energii i widzę głęboki sens w tym. Parę lat wcześniej trochę w ramach hobby zacząłem zgłębiać temat zdrowia – zwłaszcza profilaktyki. Produkty, urządzenia, które sprzedawałem sam posiadałem, wypróbowałem i mogłem o nich opowiadać godzinami. Dzielę się tym, co mam.

Co Zbyszek przygotował dla Ciebie na festiwal?
Kieszonkowe urządzenie do biorezonansu. Ono obrazuje Twoją energię, jej stan bieżący, zbiera informacje z pola kwantowego. Dzięki właściwemu odczytaniu zebranych przez niego danych możemy wyprzedzić przyszłość. Zadziałać profilaktycznie, zanim pojawią się jakieś dolegliwości. Takie urządzenia są stosowane przez terapeutów zajmujących się medycyną informacyjną. Wyprzedzając fakty mówią: „tu ma Pan/Pani takie tendencje, proszę zadbać o to i o to, bo widzę takie a takie odczyty”. Takim urządzeniem radionicznym jest np. rentgen, czy rezonans magnetyczny. Biorezonans to również urządzenie radioniczne, ale w kieszonkowym rozmiarze, które możemy mieć ze sobą, jest wielkości urządzenia mp3. Mimo swojego małego rozmiaru urządzenie to, jest w stanie pokazać aurę od strony technicznej i w ten sposób wychwycić braki w równowadze w kilku wymiarach, którą stworzyliśmy bezpośrednio lub pośrednio nabyliśmy z środowiska takie. Aspekty w których możemy „ wyszukiwać dane” są następujące:
-poziom materialny.
-poziom emocjonalny
-poziom fizyczne
-poziom eteryczny
-poziom duchowy

Jednak to tylko część tego co dziś wiemy.
Obecnie bardzo łatwo jest uświadomić sobie fakt naszego istnienia na tej planecie. Jak to się stało że w konsekwencji jesteśmy bioelektrycznymi ludźmi –„homo elektruonikus”, o czym pisał Włodzimierz Sedlak w książce o tym samym tytule.
Dowodów na to jest całe mnóstwo. Od poczęcia naszych przodków po chwilę obecną, jesteśmy zbiorem informacji, które na własnej drodze spotykamy/dopisujemy.
Zapisują się one w nas niczym w pikselach danych w ułamku sekundy. Manifestują się błyskawicznie. Dla biologii wszystkie one są obojętne, a wypadkową ich jest materializacja nagromadzonych danych, co zwykliśmy nazywać chorobą – ten aspekt interesuje nas najbardziej, szczególnie w momencie mniej dobrego samopoczucia!
A zatem możesz dziś, mając na uwadze powyższe stwierdzenie, owe nagromadzone kwanty danych z cywilizacji, która w istocie swej są odczepieniem od energii natury uzupełnić, wesprzeć się informacja z czytaną z natury w postaci „mechanicznej” a ona, pomoże ci mieć lepszą orientację na przyciąganie tego co jest dla Twojego życia najistotniejsze.
O czym jeszcze możesz dowiedzieć się podczas analizy.

POZIOM FIZYCZNY:
GŁÓWNE SUBSTANCJE
-aminokwasy, minerały, witaminy
-listę właściwych produktów spożywczych które potrzebuje Twoje ciało

MATERIA MEDICA
(naturalne surowce lecznicze)
-remedia roślinne i odzwierzęce

SCHUSESSLER SALTS
(pierwsza pomoc-domowa apteczka)
– 12 nieorganicznych soli mineralnych

POZIOM MENTALNY I ENERGRETYCZNY
(emocje, lęki)
-Jakie informację z otoczenia wpływają na Ciebie korzystnie
*Kwiaty Bacha
*Australijskie kwiaty z Busch.

POZIOM ENERGETYCZNY
(harmonia. Energii ziemi i centrów energetycznych)

 

Co Zbyszek przygotował dla Ciebie na festiwal?

Sesję z biorezonansem.

Czas sesji: 15-25 minut
W tym czasie dowiesz się o podstawowych tendencjach, w kierunku których podąża Twoja energia.
Jeśli urządzenie Cię zainteresowało i chcesz mieć swój kieszonkowy biorezonans. Umów się ze Zbyszkiem na spotkanie po zakończeniu festiwalu. W czasie, którego Zbyszek wyjaśni Ci jak głębiej interpretować wyniki płynące z urządzenia.

Koszt sesji: 50 zł

Prelekcja
Wystąpienie będzie dotyczyło biorezonansu i jego różnych zastosowań.