Kasia Ośmiałowska

Kasia
Stawiam na ciągły rozwój swojej pasji, która tak się składa jest także moim zawodem, czyli pracy z ciałem.
W swojej dotychczasowej praktyce zapoznałam się z większością dostępnych technik masażu: ajurwedyjską, mauri, lomi lomi i oczywiście z masażem klasycznym czy relaksacyjnym. Rozwój wewnętrzny pomaga mi w lepszym zrozumieniu potrzeb pacjentów, co przekłada się na większą skuteczność zabiegów. Do każdego człowieka-pacjenta staram się podchodzić indywidualnie tak aby zastosowana terapia gwarantowała najlepsze z możliwych efekty.
Ujmując rzeczy jak najprościej, staram się nieść pomoc ludziom w dojściu do siebie po ciężkim tygodniu w pracy, trudnych sytuacjach, czy stresach dnia codziennego.
Masaże to nie tylko praca z ciałem, ale także praca z energią. Pomagam swoim masażem uwolnić napięcie z ciała, mięśni, ale także napięcie energetyczne.

W pełnej ofercie, dostępnej po umówieniu się z Kasią, możesz wybrać między innymi :
· Klasyczny masaż z olejkiem, koszt: 180 zł za godzinę. Jeśli chcesz zadbać bardziej o swoją skórę Kasia pomoże Ci dobrać odpowiednią maskę pielęgnacyjną.
· Pracę z energią (masaż czaszkowo – krzyżowy w ujęciu biodynamicznym) koszt: 200 zł. Masaż wymaga skupienia ze strony masażysty, by prawidłowo zlokalizować napięcia. Jest to masaż głęboko relaksujący układ nerwowy, „resetujący” Nasz organizm. Ze względu na swój charakter jest jedynie dostępny w salonie Kasi, ale jeśli jesteś zainteresowany/a tym tematem, Kasia z chęcią odpowie na Twoje pytania.
· I wiele innych, Kasia w swoim indywidualnym podejściu do pacjenta na pewno pomoże Ci coś dobrać.
Co Kasia przygotowała dla Ciebie na festiwal?
Masaż regularny i wstępne rozeznania, co jest jeszcze potrzebne by poprawić Twoje funkcjonowanie.
Czas sesji: 30 min – 40 min (w zależności od liczby napięć w ciele).
Koszt sesji: 70 zł.
s, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jestem pozytywnie nastawioną do życia osobą. Patrzę na jasną stronę księżyca i potrafię cieszyć się z „małych” rzeczy.
Dzięki współpracy z Agnieszką Janczewską rozwijam się jako człowiek, systematyczne poszerzam swoją świadomość, ale także uzyskana wiedza pomaga mi skutecznie realizować się w moim zawodzie i jednocześnie pasji czyli fizjoterapii. Zajmuję się nią od ponad 20 lat a od kilku rozwijam się w kierunku pracy z energiami. Parę lat temu zainteresowałam się też masażem biodynamicznym czaszkowo- krzyżowym i często polecam go swoim pacjentom szczególnie odczuwających dolegliwości z powodu napięć wynikających ze stresu czy pracy biurowej.
W mojej dotychczasowej praktyce zapoznałam się z większością dostępnych technik masażu: ajurwedyjską, mauri, lomi lomi i oczywiście z masażem klasycznym czy relaksacyjnym. Rozwój wewnętrzny pomaga mi w lepszym zrozumieniu potrzeb pacjentów co przekłada się na większą skuteczność zabiegów. Do każdego człowieka-pacjenta staram się podchodzić indywidualnie tak aby zastosowana terapia gwarantowała najlepsze z możliwych efekty.