agnieszka janczewska

Agnieszka Janczewska


Jestem naUczucielem świadomego życia i profesjonalistą w dziedzinie, którą się zajmuję od ponad dziesięciu lat. 

Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń.

Pomagam wyjść z traumy, lęków, strachu, nawyków i innych indywidualnych.  
Uczę jak poznać siebie. 
Pokazuję jak pokochać siebie. 
Pomagam wrócić do równowagi w życiu. 

Skąd to wiem?

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce, mieszkam na wsi ze wspaniałym mężczyzną, dwoma psami i trzema kotami. Żyję takim życiem, jakim chcę i które świadomie wybrałam. Czuję spokój, nawet w trudnych sytuacjach. Możliwe, że właśnie w takiej się znaleźliście, skoro jesteście tutaj – a ja wiem jak Wam pomóc. 

Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, na bazie swojego doświadczenia, przekonań, wiary i postrzegania siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć tej reakcji, dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę do tego miejsca, w którym jestem dzisiaj.

 

Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Ten prestiż i pieniądze sprawiały, że ludzie dookoła mnie uważali, że powinnam być absolutnie szczęśliwa i zadowolona z życia, bo według nich odniosłam sukces życiowy. A ja wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam zniechęcona i zrezygnowana. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko, po pewnym czasie znowu byłam przygnębiona. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i wystarczył na krótko, po pewnym czasie byłam zrezygnowana i nic mi się nie chciało.

 

Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat, a życie wydawało mi się bez sensu, poprzez polecenie przyjaciółki trafiłam na wiedzę docierania do siebie i uświadamiania sobie przyczyny mojej rezygnacji. Najważniejsze było to, że pierwszy raz efekty mojej pracy nad sobą zaczęły być skuteczne i trwałe. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego – i tego się dowiedziałam o sobie, a teraz tego uczę. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A z czasem ta wiedza sprawiła, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. 

Moje życie wydawało mi się bez sensu do 40tki bo zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Ale dzięki temu, że trafiłam na wiedzę docierania do siebie i zobaczyłam jej efekty uświadomiłam sobie, że mogę w tym wspierać innych. Robię to już od ponad 10 lat, stworzyłam swoją metodę i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Zawsze porusza mnie, kiedy widzę kiedy moi uczniowie korzystają z życia dzięki mojej metodzie.

Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby.
Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Tu możesz zapisać się do mnie na sesję
_ _ _

Loading...

Zapraszam na moje warsztaty i inne wydarzenia

lipiec 2024
sierpień 2024
wrzesień 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!