Kuba Wilamowski

Poznałem Agnieszkę w 2018 na kursie Tanga. Została moją partnerką taneczną, później poprosiłem ją o wsparcie w poukładaniu sobie życia na nowo. Pół roku później przyjęła mnie pod swój dach. Skutkiem czego – pełniąc rolę kucharza –uczestniczyłem we wszystkich warsztatach i jednocześnie miałem “indywidualny tok nauczania”. Z czasem zacząłem wspierać Agnieszkę od strony organizacyjnej. I już po 2 latach intensywnego szkolenia mogę prowadzić własnych klientów. Bynajmniej nie ze sztuki gotowania, tylko ze sztuki świadomego życia. Przez te dwa lata przeszedłem krętą drogę i ogromną transformację. Przekłada się to zarówno na moje życie osobiste, jak i zawodowe. Robię to, co kocham, a nie to co muszę.

A kim jestem poza wspieraniem mojej partnerki, już nie tylko tanecznej?  Przedsiębiorcą.

W ciele zatrzymują się nasze wstrzymane gesty, doświadczenia, emocje, a czasami nawet się akumulują w postaci napięć. Wskazanie takich napięć, uświadomienie ich sobie już pomaga na poziomie podstawowym odblokować ciało.

Na poziomie czakr nieuświadomione, stłumione uczucia sprawiają, że czakry się blokują. Ja mechanicznie uświadamiam ciału, że tam coś jest nie tak, dotykając tego miejsca. Niestety to miejsce ,zazwyczaj pod wpływem dotyku, boli. Ale dzięki temu doświadczeniu ciało i osoba uświadamia sobie, że jest tam, coś zebrane. I oczywiście można to, co jest zebrane uwolnić.

 Czasami w czasie masażu mogą pojawić się obrazy sytuacji, emocje i uczucia, które osoba zablokowała. Nie zawsze są to trudne uczucia, czy doświadczenia. Zdarza się, że blokujemy uczucia takie jak radość, uważając np., że na nią nie zasługujemy. W czasie pracy z ciałem otwieramy się na informacje płynące z naszego wnętrza o tym jak traktujemy samych siebie.

Zajmuję się znajdowaniem i uwalnianiem blokad w ciele i w przepływającej przez ciało energii.
Zawsze interesowałem się ciałem, na początku w kontekście głównie sportu i radzeniu sobie z bólem.
Warsztaty „Samoświadomości” pokazały mi, że umiem też patrzeć na ciało energetycznie.
Uświadomienie sobie widzenia energetycznego znacząco poprawiło skuteczność ćwiczeń w kontekście uwalniania bólu, emocji i blokad w ciele.

W pełnej sesji
Diagnostyka blokad w ciele i energii i poprzez rozmowę wstępne ustalenie ich przyczyn. Masaż
określonych punktów tzw. punktów spustowych. Wykonanie ćwiczeń, które pomogą już uwolnić
pewne blokady albo dodatkowo, jeśli wymaga tego dana osoba, zalecenie i ćwiczenia do
wykonywania w domu.
Czas trwania: 60 minut
Cena:
Co Kuba przygotował dla Ciebie na festiwal?
Identyfikację blokad w ciele. Masaż w skróconej wersji: wybranych punktów spustowych. I jedno
ćwiczenie do wykonywania samemu.
Czas trwania: 20 minut
Cena: 1/4 ceny ??
Wystąpienie na festiwalu.
Ciało jako drogowskaz?