O nas

O nas

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat.

Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego.

Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby.

Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze. 

tel nr: +48 604 519 990

EMAIL:  agnieszka.janczewska@swiadome-zycie.com

WIĘCEJ O MNIE

Instruktorzy

Piotr (Kuba) Wilamowski

kuba

Poznałem Agnieszkę w 2018 na kursie Tanga. Została moją partnerką taneczną, później poprosiłem ją o wsparcie w poukładaniu sobie życia na nowo. Pół roku później przyjęła mnie pod swój dach. Skutkiem czego – pełniąc rolę kucharza –uczestniczyłem we wszystkich warsztatach i jednocześnie miałem “indywidualny tok nauczania”. Z czasem zacząłem wspierać Agnieszkę od strony organizacyjnej. I już po 2 latach intensywnego szkolenia mogę prowadzić własnych klientów. Bynajmniej nie ze sztuki gotowania, tylko ze sztuki świadomego życia. Przez te dwa lata przeszedłem krętą drogę i ogromną transformację. Przekłada się to zarówno na moje życie osobiste, jak i zawodowe. Robię to, co kocham, a nie to co muszę.

A kim jestem poza wspieraniem mojej partnerki, już nie tylko tanecznej?  Przedsiębiorcą.

 tel nr +48 608 044 526

e-mail: piotr.wilamowski@gmail.com

Kasia Ośmiałowska

Kasia Ośmiałowska

Jestem pozytywnie nastawioną do życia osobą. Patrzę na jasną stronę księżyca i potrafię cieszyć się z „małych” rzeczy.
Dzięki współpracy z Agnieszką Janczewską rozwijam się jako człowiek, systematyczne poszerzam swoją świadomość, ale także uzyskana wiedza pomaga mi skutecznie realizować się w moim zawodzie i jednocześnie pasji czyli fizjoterapii. Zajmuję się nią od ponad 20 lat a od kilku rozwijam się w kierunku pracy z energiami. Parę lat temu zainteresowałam się też masażem biodynamicznym czaszkowo- krzyżowym i często polecam go swoim pacjentom szczególnie odczuwających dolegliwości z powodu napięć wynikających ze stresu czy pracy biurowej.
W mojej dotychczasowej praktyce zapoznałam się z większością dostępnych technik masażu: ajurwedyjską, mauri, lomi lomi i oczywiście z masażem klasycznym czy relaksacyjnym. Rozwój wewnętrzny pomaga mi w lepszym zrozumieniu potrzeb pacjentów co przekłada się na większą skuteczność zabiegów. Do każdego człowieka-pacjenta staram się podchodzić indywidualnie tak aby zastosowana terapia gwarantowała najlepsze z możliwych efekty.

Piotr Gortatowicz

Można powiedzieć, że jestem tak zwanym praktykiem biznesu. Moja przeszłość i teraźniejszość są od 25 lat związane z branżą ubezpieczeń gospodarczych. Pracowałem zarówno dla wielkich międzynarodowych korporacji, jak i dla kameralnych polskich przedsiębiorstw prowadzonych przez pasjonatów – wizjonerów. Kierowałem i zarządzałem zespołami od kilku do prawie dwustu osób. Im dłużej zajmuję się biznesem, tym bardziej interesuje mnie natura ludzka i motywy, dla których ludzie osiągają sukcesy albo walczą z przeciwnościami losu.

Od 2013 roku prowadzę własną firmę zajmującą się między innymi szkoleniami, coachingiem i wspieraniem ludzi w budowaniu ich osobistego szczęścia. Świadomość z biznesie jest dla mnie projektem i metodą, które skutecznie wyłamują się z kanonicznych schematów. Ma podstawy powszechnie uznawane za naukowe, ale odwołuje się także do intuicji i indywidualności każdej osoby, do jej osobistych cech i  doświadczeń. Przekonałem się – na sobie i na swojej pracy z klientami – że metoda pracy stosowana w tym projekcie jest po prostu skuteczna.

Więcej o mnie…

Patrycja Markowska-Marzec

Patrycja Makowska-Marzec – z zawodu jestem planistką przestrzenną i analitykiem GIS, po godzinach karmię swoją artystyczną duszę z pędzlem, aparatem lub tabletem w ręku. Odpowiadam za oprawę graficzną wersji tekstowej kursu “Partnerstwo oczami miłości”. Prywatnie debiutuję w roli matki i żony.

Marta Karkosa