Kosmogram

 • Czym jest kosmogram?

Kosmogram, to mapa aspektów, z którą rodzi się każdy człowiek. Mapa potencjałów, możliwości, ale i ewentualnych zagrożeń. Rodzimy się z pewnym oprogramowaniem, ale to od nas w dużej mierze zależy, jak pokierujemy naszym życiem.

 • Jak wygląda czytanie kosmogramu i czego mogę się spodziewać?
  • W czasie krótkiej 15 minutowej konsultacji mogę ogólnie powiedzieć Ci jakie energie operują w twoim kosmogramie, jakie są twoje najważniejsze zadania lub wyzwania i jakich dziedzin życia mogą dotyczyć.
  • W czasie dłuższego spotkania ( 60 min) w zależności od potrzeb mogę powiedzieć co astrologia mówi o twojej osobowości, umiejętności tworzenia związków, wytłumaczyć jakich ludzi przyciągasz , powiedzieć o twoich potencjałach, zawodach , w których najlepiej możesz ten potencjał wykorzystać.
  • Możesz też poprosić o synastrię, czyli porównanie pod kątem różnic i podobieństw dwóch kosmogramów. Nie musi być to kosmogram potencjalnego, czy obecnego partnera, może być np. twojej szefowej, mamy, przyjaciółki. Możesz poprosić o kosmogram swojego dziecka, żeby zrozumieć jego potrzeby emocjonalne , dobrać do jego osobowości np. zajęcia pozaszkolne, zrozumieć jego złożoną osobowość.
  • Robię też sesje prognostyczne, chciałabym jednak zaznaczyć, że nie przepowiadam przyszłości , nie jestem w stanie powiedzieć Ci, że np. za dwa lata na pewno wyjdziesz za mąż, lub jak będzie konkretnie wyglądał twój partner lub partnerka. Mogę powiedzieć jedynie, czy będzie to czas sprzyjający pewnym rzeczom, czy też trudniejszy, wymagający większego wysiłku z twojej strony.
 • O mnie.

Mam na imię Karolina. Z wykształcenia jestem teatrologiem i iberystką. Astrologia przyszła do mojego życia w momencie dużego kryzysu i pozwoliła mi zrozumieć siebie i zachowania otaczających mnie ludzi. Zamiast oceniać, zaczęłam ich po prostu rozumieć . Czytam kosmogram danej osoby bazując na konkretnej , astrologicznej wiedzy.

Bardziej interesuje mnie jednak astrologia psychologiczna niż klasyczna, która patrzy na człowieka zbyt deterministycznie.

Kosmogram, to mapa aspektów, z którą rodzi się każdy człowiek. Mapa potencjałów, możliwości, ale i ewentualnych zagrożeń. Rodzimy się z pewnym oprogramowaniem, ale to od nas w dużej mierze zależy, jak pokierujemy naszym życiem.

300,00 

Dodaj komentarz

Produkty, które Ci się też mogą spodobać

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kosmogram”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *