Jak uzdrowić złamane serce? 2 dniowe warsztaty

Jak uzdrowić złamane serce?

 

Czy można je uzdrowić? Można.

Czy można po doświadczeniach złamanego serca stworzyć partnerstwo? Można.

Czy można po doświadczeniach złamanego serca być w partnerstwie bez lęku? Można.

A jak można to osiągnąć?
Na to pytanie dostaniesz odpowiedzi na warsztatach które odbędą się w Borzymach k/Urli.

A czym jest złamane serce?

– Złamane serce to przede wszystkim uczucia bólu, które nie zostały uzdrowione a powstały na przestrzeni życia i pojawiły się w trudnych doświadczeniach.

– Ale poczucie złamanego serca to również brak karmienia go uczuciami obfitości takimi jak bliskość, radość, wolność.

Celem warsztatów jest pokazać ścieżkę uzdrowienia uczuć bólu. Ten proces będzie wspierany poprzez ćwiczenia, dzięki którym uświadomisz sobie czym są uczucia bólu, będziesz w tym wspierany siłą mojego serca. Moje serce jest bardzo silne i potrafi wspierać innych w ich bólu.

Warsztaty pokażą również czym są uczucia obfitości i jak zacząć się nimi najadać.

Bardzo ważne jest rozróżniać emocje od uczuć, ponieważ tak zwanymi pozytywnymi emocjami nie karmisz swojego serca. Ono jest karmione tylko uczuciami.

Dla kogo są te warsztaty?

 • Jesteś po rozstaniu,
 • mówisz sobie:”nie dam się już więcej skrzywdzić,
 • stresuje Cię myśl o zdradzie lub nawet wpadasz w panikę,
 • uważasz, że musisz się poświęcić w imię związku,
 • nie radzisz sobie z zazdrością,
 • chcesz odzyskać partnera,
 • doświadczasz przeszkód w kontakcie z partnerem,
 • czujesz, że te warsztaty są dla Ciebie.
4

Co zyskasz uczestnicząc w warsztatach?

Dla singli:

 • uzdrowisz lęk przed byciem w związku,
 • otworzysz się na energię przyciągania partnera,

 

Dla osób w związku:

 • uzdrowisz lęk przed rozstaniem/zdradą partnera
 • pogłębisz bliskość z partnerem / lub otworzysz się na zmianę 

Skutki uboczne:

 • Zrozumiesz czym jest przwdziwe partnerstwo
 • w życiu codziennym wykorzystując techniki z warsztatów uzyskasz większy spokój , siłę i bliskość
 • nauczysz się świętować małe rzeczy.
6
5

Co zawiera się w cenie ?

Warsztaty odbywają się w grupie max 10 osób. Będzie teoria i praktyka oraz wytyczne do pracy po warsztatach.
Praca w grupie pozwala czasami zobaczyć różne problemy z innej perspektywy. Czasami nie widzimy czegoś u siebie dopóki nie zobaczymy podobnego schematu u kogoś innego.

W ramach warsztatów, zapewniony jest nocleg i wyżywienie.


Czego cena nie obejmuje?

Dojazd samochodem (60 – 75 km) lub kolejami mazowieckimi ze stacji Warszawa Wileńska do Urli (wyjazd 8.40 wg aktualnego rozkładu). Ze stacji można sobie zrobić piękny spacer, ale jest też opcja odebrania ze stacji. Prosimy zgłosić chęć prośbę o odbiór ze stacji.


Agnieszka Janczewska

Organizator

Agnieszka Janczewska
Phone
+48 604 519 990
Email
a.janczewska64@gmail.com
Website
https://www.swiadome-zycie.com/

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w tej dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat. Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, zareaguje ze swojego doświadczenia, przekonań i z tego w co wierzy i jak postrzega siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka, dlatego nie jestem w stanie napisać tej informacji o mnie w taki sposób by każdego przekonać. Dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę to tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Dlatego skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Niestety wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam w poczuciu zniewolenia, a czasem lęku. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i znowu wystarczył na krótko. Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat i poczucie bezsensu życia, trafiłam na wiedzę docierania do głębi natury ludzkiej i uświadamiania sobie przyczyny tego, że coś robimy lub nie, że coś lubimy lub nie, że idziemy swoją drogą lub wchodzimy w rezygnację. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A transformacja problemów w siłę sprawia, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. Moje poczucie bezsensu do 40tki wynikało też z tego, że zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Od ponad 10 lat to robię i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Cena

1300.00 zł

Data

lis 26 - 27 2022

Wydarzenie zostało zakończone.

Chcesz zobaczyć inne wydarzenia i materiały z tej serii? Kliknij poniżej:

Category

Harmonogram

Dzień 1

9.30 - 10:00
Przywitanie i rozlokowanie w pokojach
10:00 - 14:00
Zajęcia
Zajęcia składają się z części teoretycznej i ćwiczeń praktycznych. Teoria i ćwiczenia dostosowane są do grupy i jednocześnie personalizowane w trakcie omawiania ćwiczeń
14:00 - 15:00
Obiad
Obiad szykowany jest ze świeżych produktów, respektowane są indywidualne preferencje
15:00 - 18:00
Zajęcia
Zajęcia składają się z części teoretycznej i ćwiczeń praktycznych. Teoria i ćwiczenia dostosowane są do grupy i jednocześnie personalizowane w trakcie omawiania ćwiczeń
19:00 - 20:00
Kolacja
20:00 - 22:00
Zajęcia towarzyskie/wyciszenie
W zależności od preferencji czas po kolacji można spędzić w gronie uczestników lub na wyciszeniu

Dzień drugi

9:00 - 10:00
Śniadanie
10:00 - 14:00
Zajęcia
Zajęcia składają się z części teoretycznej i ćwiczeń praktycznych. Teoria i ćwiczenia dostosowane są do grupy i jednocześnie personalizowane w trakcie omawiania ćwiczeń
14:00 - 15:00
Obiad
15:00 - 18:00
Zajęcia
Zajęcia składają się z części teoretycznej i ćwiczeń praktycznych. Teoria i ćwiczenia dostosowane są do grupy i jednocześnie personalizowane w trakcie omawiania ćwiczeń
18:00 - 18:30
Podsumowanie
Borzymy / Urle

Lokalizacja

Borzymy / Urle
Kuracyjna 43, 05-281 Borzymy

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *