Mądre i dojrzałe partnerstwo 5-dniowe warsztaty

 

Czy PRAWDZIWE partnerstwo istnieje? Czy jest możliwe? 

Absolutnie tak.

Uczucia wolności i bliskości – to podstawa prawdziwego partnerstwa ze sobą. Kiedy czujesz ze sobą to czujesz je w relacji z innymi. 

Zmęczenie szukaniem rozwiązania istnieje dopóki nie poczujesz w sobie uczuć bliskości i wolności wyboru, niezależnie od tego czy jesteś singlem czy jesteś w związku.

Dlatego warsztaty skierowane są właśnie do Ciebie. Z zawartej w nich wiedzy skorzystać może każdy, niezależnie od tego na jakim etapie życia jest.

Celem warsztatów jest uzdrowić to, co blokuje uczucie wolności wyboru i bliskości W TOBIE.

Uczucie bliskości czujemy, kiedy mamy uważność na siebie, kiedy umiemy dzielić się bez oczekiwań i poczucia winy, i jesteśmy szczerzy.

Uczucie wolności czujemy, kiedy mamy wybór.

Potrzeby, na które dostaniesz odpowiedzi w czasie warsztatów:

Dla singli

  • chcę wiedzieć jaki partner jest dla mnie
  • chcę wiedzieć co zrobić, żeby się pojawił
  • chcę wiedzieć co zrobić by mieć partnerstwo i się z niego cieszyć

Dla osób w związku:

  • chcę wiedzieć czy jest szansa dla tego związku/jak go poprawić
  • chcę wiedzieć jaki partner jest dla mnie
  • chcę wiedzieć czemu mam partnera, z którym mi się nie układa

Czego doświadczysz w ciągu 5 dni warsztatów?

Relaksu na Mazurach: 4 lub 5 noclegów w 2-3 osobowym pokoju w malowniczo położonym domu w Nataci Wielkiej tuż nad jeziorem Omulew.

Medytacji 2 x 1h prowadzonych indywidualnie oraz licznych w grupie.

Indywidualnego podejścia, prowadząca zawsze odnosi się do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika, pracujesz w grupie, ale potrzeby są adresowane osobiście.

Praktyki i ćwiczeń uwalniających przekonania, postanowienia, założenia i wnioskowanie, które jest ograniczające.

Uzdrowienie sposobu myślenia: teoria i ćwiczenia prowadzące do zrozumienia czym jest sposób myślenia a także uzdrawiające uczucia bólu z poprzednich związków lub z poczucia osamotnienia, uwalniające emocje i energię zebraną w ciele.

Wsparcia sercem Agnieszki świadomość i akceptacja uczuć bólu jest tak ogromna, że może – poprzez współodczuwanie – uzdrowić część bólu swoim sercem.

Nauki dialogu wewnętrznego, który prowadzi do samoświadomości i uzdrowienia relacji ze sobą. Ta umiejętność może być używana na co dzień po warsztatach.

Ustawień: jeden dzień pracy z ustawieniami hellingerowskimi – uzdrowienie przeszłości poprzez przypomnienie.

Ruchu w naturze, podczas spaceru z psami (uwalnianie emocji i kontakt z samym sobą).

Jak będzie wyglądał harmonogram zajęć?

Zajęcia trwają codziennie od 9.30 do 19. W środku dnia jest dwu-godzinna przerwa na lunch i – dla chętnych – na spacer.

Program warsztatów

Dzień 1

Praca z przekonaniami karmicznymi (genetycznymi). Pokazanie ich realnego wpływu na obecne życie. Uzdrowienie poprzez wyjście z tych przekonań.

Dzień 2

Praca z przekonaniami z dzieciństwa. Pokazanie ich realnego wpływu na obecne życie. Dostrzeżenie i zrozumienie kombinacji przekonań karmicznych i dziecięcych. Praktykowanie procesu uzdrawiania na konkretnych sytuacjach życiowych z obecnego życia.

Dzień 3

Praca z oczekiwaniami. Zmiana oczekiwań na uczucia obfitości i poczucie szczęścia.

Dzień 4

Ustawienia hellingerowskie posłużą do uleczenia uczuć bólu z poprzednich doświadczeń.

Dzień 5

Dzień podsumowań i pogłębionej perspektywy na podstawie wszystkich informacji otrzymanych w ciągu poprzednich dni.

Diagnoza osobista.

Każdy uczestnik otrzyma spersonalizowany zestaw ćwiczeń do wykorzystania po warsztatach w celu utrwalenia efektu i zakończenia procesu.

Praca w grupie

Maksymalna liczba uczestników warsztatów to 6 osób.

Taka formuła pozwala na pogłębioną pracę z każdym uczestnikiem. Jednocześnie praca w grupie pozwala czasami zobaczyć różne problemy z innej perspektywy. 

Czasami nie widzimy czegoś u siebie dopóki nie zobaczymy podobnego schematu u kogoś innego.

Podczas warsztatów wykorzystywane są różne narzędzia pracy ze świadomością: ćwiczenia zrozumienia odruchów sposobu myślenia, medytacje, ćwiczenia z ciałem, czy w razie potrzeby ustawienia.

Zakwaterowanie

W pokoju dwuosobowym. Dom jest położony 70 m od prywatnego pomostu. Nieograniczony dostęp do jeziora, bez kłótni i parawanów oraz turystów. Cisza i spokój, przepiękne widoki oraz magiczny kontakt z naturą. 

Czy można przyjechać w parze?

Tak, jeśli przy swoim partnerze możesz mówić absolutnie szczerze.

Twoje zwierzęta są z nami mile widziane.

Co będę jeść?

Pyszne 3 posiłki dziennie są przygotowywane na bieżąco ze świeżych lokalnych produktów. Preferencje indywidualne będą uwzględniane.

Co zawiera cena?
Cena 2700 zł zawiera warsztaty, 5 noclegów, 3 posiłki dziennie, atrakcje wieczorne.
Nie zawiera kosztów dojazdu.

Dojazd
Dojazd we własnym zakresie. 
Dla osób z okolic Warszawy istnieje możliwość dojazdu samochodem. Szczegóły dostępne dla chętnych.

Czy będą dodatkowe atrakcje?
Tak. Dla chętnych planujemy zajęcia dodatkowe z pracą z ciałem; proste ćwiczenia, które możesz wykorzystać po warsztatach. Codziennie rano przed śniadaniem dla chętnych 15-30 minut ćwiczeń z ciałem.
Wieczorami przewidziane są spotkania towarzyskie dla chętnych. W ramach spotkań towarzyskich dla chętnych czytanie horoskopu indywidualnie i horoskopu kompatybilności z partnerem.

Osoby chętne będą mogły przedłużyć pobyt do 25 czerwca. Cena za pobyt dodatkowy do ustalenia w czasie zapisów na warsztaty.

Dla osób, które przedłużą pobyt – oprócz przebywania zaledwie 70 m od jeziora – zapewniamy  dodatkowe atrakcje dla chętnych:

Spływ kajakowy (dodatkowo płatny), wycieczka do źródeł Łyny, wycieczka rowerowa ścieżką edukacyjną na temat drzew, ognisko.

Informacje o miejscowości, w której odbędą się warsztaty

Natać Wielka to miejscowość położona nad jeziorem Omulew, około 20 km od Nidzicy zwanej “Bramą na Warmię i Mazury”. Z domu nad jezioro i pomost jest raptem parę kroków. Wokół wsi roztacza swe uroki Puszcza Napiwodzko-Romucka. Jeśli okaże się, że jezioro i związane z nim atrakcje (rowery wodne, spływy kajakowe, wycieczki rowerowe) to za mało by zabić nudę, na osoby spragnione rozrywki czekają: Wioska Garncarska (około 30 km od Nataci) i Zamek krzyżacki w Nidzicy.


Agnieszka Janczewska

Organizator

Agnieszka Janczewska
Phone
+48 604 519 990
Email
a.janczewska64@gmail.com
Website
https://www.swiadome-zycie.com/

Jestem kobietą, lekko po pięćdziesiątce (na szczęście tego nie widać:)). Jestem nauczycielem świadomego życia i profesjonalistą w tej dziedzinie, którą się zajmuję od dziesięciu lat. Mogę sobie wyobrazić, że teraz każda osoba, która to przeczytała zareaguje inaczej, zareaguje ze swojego doświadczenia, przekonań i z tego w co wierzy i jak postrzega siebie i innych ludzi. Nie jestem w stanie przewidzieć reakcji drugiego człowieka, dlatego nie jestem w stanie napisać tej informacji o mnie w taki sposób by każdego przekonać. Dlatego nie piszę jej po to by przekonywać, piszę ją po to by pokazać moją drogę to tego miejsca, w którym jestem dzisiaj. Czas do moich czterdziestych urodzin był czasem nie do końca świadomych decyzji. W tym czasie bardziej zależało mi na zadowoleniu innych niż szukaniu własnej drogi. Dlatego skończyłam studia ekonomiczne na bardzo prestiżowym wydziale, wtedy na najbardziej prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat sprzedawałam rozwiązania informatyczne najbardziej prestiżowych firm na świecie. Miałam na koncie mnóstwo pieniędzy. Niestety wtedy nie rozumiałam dlaczego to wszystko nie daje mi satysfakcji, a do pracy chodziłam w poczuciu zniewolenia, a czasem lęku. Miałam wiele szkoleń sprzedażowych, ale one wystarczały na krótko. Zrobiłam kurs pozytywnego myślenia i znowu wystarczył na krótko. Kiedy prawie się załamałam, bo miałam 40 lat i poczucie bezsensu życia, trafiłam na wiedzę docierania do głębi natury ludzkiej i uświadamiania sobie przyczyny tego, że coś robimy lub nie, że coś lubimy lub nie, że idziemy swoją drogą lub wchodzimy w rezygnację. Nic nie jest złe, tylko z czegoś wynika, chodzi o to, by wiedzieć z czego. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie z czego wynikają moje problemy poczułam się o tonę lżejsza. A transformacja problemów w siłę sprawia, że teraz wiem czego chcę i mam to, co chcę. Moje poczucie bezsensu do 40tki wynikało też z tego, że zawsze chciałam pomagać ludziom, a nie mogłam się w tym realizować. Od ponad 10 lat to robię i moja metoda dzisiaj jest sprawdzona, stabilna i efektywna. Gwarantuję skuteczność, nie gwarantuję kiedy będą pierwsze wyniki. Na naturę ludzką składa się policzalna liczba mechanizmów podejmowania decyzji, ale jednocześnie składa się niepoliczalna liczba indywidualnych wyborów wynikających z jednostkowego doświadczenia każdej osoby. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, bo wiem dokąd go zaprowadzić, by poprzez poznanie siebie wyjść blokad i ograniczeń. Od wielu lat pomagam ludziom, skutecznie, ale jednocześnie nie zatracam w tym siebie. Żyję w równowadze.

Sold out!

Cena

2700.00 zł

Data

cze 17 - 21 2023

Wydarzenie zostało zakończone.

Chcesz zobaczyć inne wydarzenia i materiały z tej serii? Kliknij poniżej:

Category

Harmonogram

Dzień 1

9:00 - 10:00
Śniadanie
10:00 - 13:00
Część teoretyczna: sposób myślenia jako blokada uzdrowienia partnerstwa
Poznasz w jaki sposób budowany jest nawykowy sposób myślenia (przekonania, wnioskowanie, założenia, ocena, straszenie się) i dlaczego jest ważne by wychodzić z nawykowego myślenia.
13:00 - 14:00
Spacer/odpoczynek
14:00 - 15:00
Obiad
Wspólny obiad
15:00 - 19:30
Część praktyczna. Uzdrawianie przekonań karmicznych/genetycznych
Ćwiczenia, których celem jest pokazać moment powstawania sposobu myślenia. Zrozumienie procesu jego powstawania i jak to się przejawia w formie blokady.
20:00 - 24:00
Kolacja
Potem czas wolny i czas na atrakcje dodatkowe

Dzień 2

9:00 - 10:00
Śniadanie
Kawa, herbata i dla chętnych odrobina ruchu przed zajęciami
10:00 - 13:00
Część teoretyczna
Omówienie ćwiczeń z poprzedniego dnia. Pogłębienie wiedzy na bazie odbytych ćwiczeń.
13:00 - 14:00
Spacer/odpoczynek
14:00 - 15:00
Obiad
15:00 - 19:30
Część praktyczna. Uzdrawianie przekonań z dzieciństwa
Dalsza część ćwiczeń, których celem jest pokazać moment powstawania sposobu myślenia. Zrozumienie procesu jego powstawania i jak to się przejawia w formie blokady partnerstwa.
20:00 - 24:00
Kolacja
Potem czas wolny i czas na atrakcje dodatkowe

Dzień 3

9:00 - 10:00
Śniadanie
Kawa, herbata i dla chętnych odrobina ruchu przed zajęciami
10:00 - 13:00
Część teoryteczna
Czym są uczucia bólu i obfitości. Czym się różnią od emocji. Jak do nich docierać i dlaczego jest to ważne w kontekście uzdrowienia.
13:00 - 14:00
Spacer/odpoczynek
14:00 - 15:00
Obiad
15:00 - 19:30
Część praktyczna
Ćwiczenia uruchamiania uczuć obfitości. Praktyczne ćwiczenia pokazujące jak sposób myślenia blokuje czucie uczuć obfitości. Wyjaśnienie jak blokowanie uczuć obfitości blokuje partnerstwo.
20:00 - 24:00
Kolacja
Potem czas wolny i czas na atrakcje dodatkowe

Dzień 4

9:00 - 10:00
Śniadanie
Kawa, herbata i dla chętnych odrobina ruchu przed zajęciami
10:00 - 13:00
Część teoretyczna
Pogłębienie tematyki uczuć bólu i w jaki sposób ich akceptacja sprawi, że poczucie bólu braku partnerstwa się uzdrawia. Odróżnienie cierpienia od bólu.
13:00 - 14:00
Spacer/odpoczynek
14:00 - 15:00
Obiad
15:00 - 19:30
Część praktyczna w formie ustawień
Ćwiczenia – uzdrawienie uczuć bólu, tych, które blokują przejawienia się partnerstwa
20:00 - 24:00
Kolacja
Potem czas wolny i czas na atrakcje dodatkowe

Dzień 5

9:00 - 10:00
Śniadanie
Kawa, herbata i dla chętnych odrobina ruchu przed zajęciami
10:00 - 13:00
Podsumowanie ćwiczeń i teorii
Podsumowanie oraz wytyczne do pracy po powrocie do domu tak by utrwalić efekty uzyskane na warsztatach.
14:00 - 15:00
Obiad
15:00 - 18:00
Sesja dodatkowych pytań i ćwiczeń utrwalających
Każdy uczestnik wyjeżdża z indywidualną diagnozą i wytycznymi dotyczącymi procesu uzdrowienia braku partnerstwa
Natać Wielka

Lokalizacja

Natać Wielka
Natać Wielka 304, 13-100 Jabłonka

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *