Siła a zdrowie

Krąży po sieci kłamstwo, jakoby ludzie, którzy są przeciwko szczepieniom mają swoją wiedzę wyłącznie z Google’a.
Powtarzam jest to kłamstwo, na mój temat i na temat wielu wspaniałych ludzi, którzy mają odwagę myśleć samodzielnie i występować przeciwko tyranii i walczyć o prawdę.
Szczepionki to jeden z wielu elementów, w których jesteśmy okłamywani przez przemysł farmaceutyczny: cholesterol, suplementacja, rak, to tylko parę wybranych tematów.
Ludzie, którzy poświęcają swoje życie, nie rzadko karierę zawodową, bo są też w tej grupie lekarze, są mądrymi, światłymi ludźmi, którzy chcą by ludzie poznali prawdę. Niestety są dyskredytowani i oczerniani.
Jeszcze dwa lata temu magistrowie farmacji potrafili pomylić witaminę K z witaminą K2, ale dzięki ludziom, o których piszę, dziś witamina K2 w końcu wróciła do łask (po wieloletnim oszukiwaniu ludzi) i występuje w co drugiej reklamie.
Oczywiście, każdy ma prawo pisać i mówić co chce, ja piszę do tych otwartych, co chcą myśleć samodzielnie; macie prawo do rzetelnej informacji na temat szczepionek, witamin, pierwiastków, czy cholesterolu.
W czasie dyskusji usłyszałam: jeśli wchodzi w grę bezpieczeństwo prawo do wolności powinno być ograniczone. To kłamstwo. Rodzic ma prawo decydować o sobie i swoim dziecku, ma prawo do rzetelnej informacji na ten temat i ma prawo wyboru. Odmawianie mu tego prawa równa się tyranii. Tak robił Hitler, Stalin: pod przykrywką ochrony bezpieczeństwa innych wprowadza tyranię.
Ze smutkiem patrzę na to, że ludzie nie są gotowi na prawdziwą wolność i temat szczepionek idealnie to pokazuje. Tylko ludzie w sile są gotowi na prawdziwą wolność. Na razie ludzie sprzedają swoją wolność dla złudnego poczucia bezpieczeństwa. Nigdy nie będziesz wolnym człowiekiem jeśli odcinasz się od swojej siły.

Kategorie

Kategorie

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz