Jak wyjść z poczucia beznadziejności?

Obserwuje w mojej pracy, że bardzo dużo osób nie widzi siebie na faktach, tylko ciągle się ocenia. Nie ma znaczenia co robi i tak  – ta osoba- uważa, że jest beznadziejna. Jest profesjonalistą w pracy, inni ją doceniają, a ona ciągle widzi się jako beznadziejną czy pominiętą. Podobnie jak poprosić anorektyczkę, żeby narysowała jak wygląda, to narysuje siebie grubą, tak dużo osób nie potrafi zobaczyć siebie w prawdzie i żyją w iluzji, że są beznadziejne i gorsze. Jak mówi się im prawdę, nie są w stanie jej przyjąć, nie są w stanie jej zobaczyć. Żyją w iluzji rozumu i czuja się jak w więzieniu, bez wyjścia, bo nawet gdyby weszły na Mount Everest zimą, to i tak nie potrafiłyby siebie w tym docenić.

Czy można wyjść z tego błędnego koła? Czy można coś zrobić, żeby zawsze widzieć siebie na faktach i doceniać?

Można

Zapraszam na bezpłatne seminarium.

Termin: 25.02.2019 w godzinach 18.00-20.00
Miejsce: Warszawa, Bracka 22 lok 15c.
Rezerwacja miejsca: agnieszka.janczewska@swiadome-zycie.com.

Kategorie

Kategorie

Najnowsze artykuły

2 odpowiedzi

 1. Super by bylo miec wersje nagrana na video. Nie moge dolaczyc a jestem ciekawa materialu. Takie nagranie moze sie przydac wiec prosze przemysl. Pozdrawiam. Tamara

  1. Myślałam o tym i mam w planach. Problem jest tylko taki, że to nie jest wykład tylko interakcja, więc potrzebuję zgody uczestników.
   Pozdrawiam serdecznie
   Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Tamara
  29 Jan 2019 3:36pm

  Super by bylo miec wersje nagrana na video. Nie moge dolaczyc a jestem ciekawa materialu. Takie nagranie moze sie przydac wiec prosze przemysl. Pozdrawiam. Tamara

  0
  0
   admin
   29 Jan 2019 10:01pm

   Myślałam o tym i mam w planach. Problem jest tylko taki, że to nie jest wykład tylko interakcja, więc potrzebuję zgody uczestników.
   Pozdrawiam serdecznie
   Agnieszka

   0
   0

Dodaj komentarz