Wszystko Cię dotyczy.

Wszystko Cię dotyczy.

Niedawno na moich zajęciach z tanga instruktorka powiedziała jakie błędy popełniamy, po czym stwierdziła, że powie kogo to dotyczy, ponieważ jak mówi ogólnie, to wszyscy uważają, że ich to nie dotyczy.

Ja mam podobne wrażenie. Podejrzewam, ze większość osób, które czyta moje posty stwierdza, że ich to nie dotyczy, albo mają to już przepracowane. Jeśli tak myślą, żyją w iluzji.

Piszę ogólnie, ale każdy aspekt człowieczeństwa dotyczy każdego. Naprawdę każdego.

Każdy człowiek ma karmę, każdy ma duszę, każdy ma uczucia, każdy wyraża się z poziomu niekochania siebie. Z poziomu niekochania siebie czyli w emocjach i innych mechanizmach rozumowych, o których piszę w każdym poście.

Zauważanie mechanizmów rozumowych jest bardzo ważne w kontekście samoświadomości, bo definiuje jakiego siebie nie kochasz.

Pierwszym krokiem w kierunku miłości jest uświadomienie sobie jakiego siebie nie kochasz, czyli po prostu karmy.

Przetransformowanie mechanizmów rozumowych oznacza, że wracasz do miłości, a karma jest oczyszczona.

Powrót w kierunku miłości jest procesem. Każda sesja, czy warsztaty u mnie pokazują Ci kierunek, ale tylko życie może Cię tam zaprowadzić. Jednakże dzięki ćwiczeniom, które ode mnie dostajesz możesz tam dotrzeć świadomie, a świadomość jest zawsze otwierająca i sprawia, że cokolwiek przyciągasz do swojego życia, nawet bardzo trudne doświadczenie, nie jest Ci straszne. A im bardziej akceptujesz te trudne doświadczenia, tym bardziej przyciągasz te, które sprawiają Ci radość.

Kategorie

Kategorie

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz