Zaćmienie słońca a karma

Zaćmienie słońca a karma

Niedawno przeczytałam w komentarzu do mojego posta, że karmy nie można zmienić. Tak, nie można, ale można ją przetransformować. 

Co to znaczy?

Karma jest doświadczeniem, którego się boimy doświadczyć. Na przykład, jeśli ktoś boi się, że partner go zostawi, to oznacza, że przeżył podobną sytuację w poprzednim wcieleniu i jej nie zaakceptował. 

Karma to są doświadczenia, których dusza do tej pory nie zaakceptowała.

Transformacja karmy oznacza zaakceptowanie sytuacji – czyli np. bycie zostawionym przez partnera – i otwarcie się dzięki temu na prawdziwe partnerstwo, w pełnej bliskości, szczerości i bez lęku.

Oznacza to, że jeśli otwierasz się na swój lęk to lęk prowadzi Cię do przeciwieństwa Twojego lęku.

Jak się ma do tego zaćmienie słońca? 

Zaćmienie, czyli mrok. A w ciemności wychodzi to, czego się boimy. Obecne zaćmienie będzie 2 lipca i będzie dotyczyć wszystkich lęków związanych z rodziną oraz sytuacjami, kiedy niewinni ludzie są ofiarami mechanizmów władzy i nadużyć (wojny, kryzysy finansowe itp). To są lęki natury ogólnej, każdy ma dodatkowo swoje, które można zobaczyć w indywidualnym horoskopie.

Żeby móc przetransformować karmę potrzebujesz najpierw uświadomić sobie swój lęk. Jeśli teraz zauważasz myśli typu “boję się” to możesz je odsuwać, a możesz zacząć je konkretyzować. Każda karma jest absolutnie indywidualna, więc jeśli pozostajesz na poziomie ogólnika nie masz szansy jej przetransformować.

Zapraszam tych, którzy chcą przetransformować swój lęk i blokady z niego płynące w radość życia.

Kategorie

Kategorie

Najnowsze artykuły

2 odpowiedzi

  1. Mnie ten temat pasjonuje od wielu lat, i mam za sobą ogromny projekt badawczy w tym zakresie. Ciesze się, ze nie jestem odosobniona w tym temacie. Dziekuje za komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Maciej Dyl
  25 Jun 2019 12:35pm

  Bardzo interesujące moim zdaniem

  0
  0
   admin
   25 Jun 2019 7:42pm

   Mnie ten temat pasjonuje od wielu lat, i mam za sobą ogromny projekt badawczy w tym zakresie. Ciesze się, ze nie jestem odosobniona w tym temacie. Dziekuje za komentarz.

   0
   0

Dodaj komentarz