Jesteś potencjałem wszystkich możliwości

Jesteś wszystkim. Jesteś potencjałem wszystkich możliwości.

Ale co to oznacza? 

Przede wszystkim, że pod stwierdzeniem “jesteś wszystkim” jest naprawdę wszystko. Nie tylko sukces, bycie prezesem, celebrytą, bogatym człowiekiem, ale też porażka, bycie żebrakiem, niewolnikiem czy bycie prześladowanym za swoją orientację, światopogląd czy rasę. Bo nie ma złego doświadczenia, jest tylko inne doświadczenie. Inaczej doświadczasz siebie jako bogaty człowiek, a inaczej jako żebrak. I paradoksalnie może się zdarzyć, że żebrak może umieć i bardziej korzystać i cieszyć się życiem niż człowiek bogaty. 

Różnorodność doświadczenia to podstawa wcielania się na Ziemi. W czasie moich warsztatów czy sesji, kiedy moi podopieczni wracają do poprzednich wcieleń mogą zobaczyć czego ich dusza już doświadczyła. Dzięki temu mogą uświadomić sobie, że albo to ich już nie dotyczy, albo jak to, czego dusza jeszcze nie zaakceptowała przekłada się na ich obecne życie. 

Ważne jest jednak by wiedzieć, że karma nie polega na tym, że jeśli dusza nie zaakceptowała np bycia żebrakiem, to w tym życiu ten ktoś wyląduje pod mostem. Nie, to jedynie oznacza, że uczucia, które stoją za tym, że była żebrakiem dotyczą teraz tej osoby. Bo te same uczucia stoją za tym, że prosisz o pieniądze, nie ma znaczenia czy z poziomu żebraka, czy że w obecnym życiu masz problemy finansowe, z którymi sam sobie nie radzisz. Ale jak teraz zaakceptujesz te uczucia to rozpuszczasz karmę po wsze czasy i to doświadczenie w tej formie już do Ciebie nie wróci.

Kategorie

Kategorie

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz