Z czego wynika problem ze zrozumieniem, czym jest świadomość?

Z czego wynika problem ze zrozumieniem, czym jest świadomość?

Publikując moje posty nie raz nie dwa spotkałam się z ostrą krytyką tego, co piszę, obelgami, czy ludźmi, którzy wytykali mi błędy w tym, co piszę.

Często też słyszę, że się wywyższam lub że na siłę próbuję mieć rację. Każdy, kto tak odnosi się do tego, co piszę jest w miejscu świadomości, z którego nie może zrozumieć tego, co przekazuję. Ale przez  “nie może zrozumieć” ja nikogo nie obrażam, nie oceniam, nie odmawiam prawa do opinii. Po prostu tam, gdzie jest nie może zobaczyć tego co ja. Gdyby świadomość była górą, na którą się wchodzi, to po prostu jak jesteś wyżej to widzisz więcej i inaczej, niż ci na dole. Ale to, że ja jestem wyżej, a ktoś niżej nie sprawia, że ja się wywyższam, po prostu widzę zupełnie inną perspektywę.

Ci, którzy używają określeń typu: głębsza świadomość, wyższy poziom świadomości używają słów rozumowych, dających możliwość wejścia w iluzję wywyższania się. Natomiast miejsce w świadomości jest po prostu stwierdzeniem faktu.

Świadomość można porównać do fizyki empirycznej w odróżnieniu od fizyki teoretycznej. To, że ktoś jest w miejscu świadomości, skąd widzi więcej/inaczej niż inny wynika WYŁĄCZNIE z faktu, że przeszedł przez doświadczenie, które go tam zaprowadziło. Bo do świadomości i miłości docieramy na Ziemi WYŁĄCZNIE poprzez doświadczanie siebie. To, co ja oferuję innym to ŚWIADOME doświadczanie siebie, z pełnym zrozumieniem wszystkiego, co się dzieje w kontekście psychiki, ciała, uczuć i duszy.

Kategorie

Kategorie

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz