Historia mojej wyroczni.

Historia mojej wyroczni.

Któregoś dnia zadzwonił do mnie znajomy i powiedział: “Musisz robić streamingi. Zobaczysz, to się sprzeda”.

Poczułam, że coś w tym jest i otworzyłam się na to by mieć swojego funpage’a i zacząć od krótkich filmów na temat czym są iluzje rozumu. Osoba, która mi pomagała go uruchomić poradziła mi, żeby między publikacją filmów puszczać posty. Filmiki na razie poszły do przechowalni, a posty zaczęły żyć własnym życiem.

Zawsze lubiłam bawić się przekazami ze świata duchowego i któregoś dnia wylosowałam sobie własnego posta. Oczywiście trafiał w punkt, mogłam zobaczyć to, czego nie widziałam. I tak powstała moja wyrocznia: The Oracle of the Conscious Life.

Powstał fantastyczny produkt, ale też piękne doświadczenie życia. Chciałam robić streamingi, a życie poprowadziło gdzie indziej. Nieważne co jest na końcu drogi, ważne by zrobić pierwszy krok.

Ja i ci, którzy korzystają z regularnie z mojej wyroczni widzą ile można zobaczyć, dowiedzieć się o sobie. A dzięki temu otworzyć na siebie i życie.

Możesz wylosować przesłanie na dowolny temat, wyrocznia Ci odpowie. Ale żadna wyrocznia nie odpowiada wprost. W wyroczni zawsze chodzi o uświadomienie sobie miejsca w którym jesteś. Co widzisz, a na co jesteś zamknięty.

Chcesz sam się przekonać? Spróbuj. Jedyne co ryzykujesz to 6 zł z kawałkiem, a możesz zyskać samoświadomość. 

Wiem ile dała mi samoświadomość w moim życiu, jaką mam inna jakość życia.

Tym darem dzielę się z innymi. Zapraszam, wystarczy kliknąć link poniżej.

 

theoracleoftheconsciouslife

 

Kategorie

Kategorie

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz