Ego

 Ostatnio widziałam artykuł napisany przez uznanego psychologa o tytule: Czy ego zniszczy ziemię? Niestety ten psycholog, jak zdecydowana większość psychologów i osób piszących lub uczących duchowości nie wie czym jest ego i co ono robi w kontekście świadomości. EGO NICZEGO NIGDY NIE NISZCZY. To zawsze człowiek coś niszczy. Ale niszczy wtedy kiedy idzie za iluzją rozumu. Gdyby poszedł za swoim ego i doświadczył tego co ono mu pokazuje przestałby wierzyć w iluzje typu władza, pazerność itp. Kiedy ludzie uświadomią sobie czym jest ego i w jaki sposób ono prowadzi do miłości wtedy zaczną się dogadywać i stawiać wspólne dobro na pierwszym miejscu z korzyścią dla wszystkich.

Skąd wiem czym jest ego?

Pokażę to na przykładzie Marii Skłodowskiej-Curie.

Czy Maria Skłodowska-Curie urodziła się z wiedzą o polonie i radzie?

Nie, czy miała talent w zakresie fizyki – tak.

Tak, jak ja, ale talent nie do fizyki tylko do świadomości duchowej.

W jaki sposób Maria Skłodowska-Curie dotarła do swojej wiedzy?

Poprzez lata badań.

Tak, jak ja. 10 lat mi zajęło, żeby stworzyć swoją metodykę i wiedzę na temat ego, lęku i prawdy duchowej. Cała moja wiedza opiera się nie na teorii, tylko na praktyce.

Czy Maria Skłodowska-Curie wyprzedzała swoje czasy i sobie współczesnych? 

Teraz każdy powie, że tak, ale gdyby nie miała wsparcia w swoim mężu, to kto wie jak potoczyłyby się losy jej odkrycia. Jako kobieta była pogardzana i  umniejszana przez znaczącą część męskiego środowiska naukowego.

Tak, jak w moim przypadku. Moja wiedza wykracza poza wiedzę Osho, Tolle, Walsha czy Eichelbergera i wielu innych, ale czy mogę to udowodnić na Facebooku? Nie i nie zamierzam, ale wielokrotnie spotykałam się z krytyką, obrażaniem mnie i tego co robię. Jestem oceniana po pozorach, a nie na faktach.

Czy Maria Skłodowska-Curie się wywyższała z powodu swoich odkryć?

Nie wiem tego, podejrzewam, że nie.

Ja też się nie wywyższam, stwierdzam fakty. Wielokrotnie jestem oskarżana o chęć wywyższenia się, czy trzymania się kurczowo swojej racji. Oskarżana niesłusznie. To, co robię po pierwsze dla pieniędzy, bo w ten sposób zarabiam na życie, a po drugie dlatego, że wiem ile daje to co robię. Nikogo nie chcę zbawić ani ratować, ale mogę wesprzeć każdego, kto CHCE wrócić do miłości.

Czy Maria Skłodowska-Curie rozpowszechniała swoją wiedzę?

Tak.

Ja też to robię, wykorzystuję obecnie dostępne media, np. Facebooka.

Czy musisz uwierzyć mi na słowo?

Absolutnie nie. 

Ja akceptuję wolną wolę drugiego człowieka. Każdy ma prawo do swoich wyborów. To, co robię poprzez moje publikacje to jedynie rozpowszechnianie wiedzy i danie tym, którzy chcą żyć świadomie możliwości wyboru.

Czy liczę na to, że wiedza na temat ego stanie się tak powszechna jak wiedza na temat radu i polonu? 

Na nic nie liczę, bo byłaby to kontrola rzeczywistości:). Ale gdyby się tak stało ludzkość będzie mogła inaczej wybierać i wprowadzić na Ziemię miłość. 

A jak się będzie żyć na Ziemi jeśli ludzkość będzie w miłości? Nikt tego nie wie, bo do tej pory to się nie udało.

Chcesz sprawdzić, na razie na poziomie Twojego życia? Zapraszam.

Kategorie

Kategorie

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz