Postępujące zniszczenie Ziemi

Postępujące zniszczenie Ziemi

Z czego wynika postępujące zniszczenie Ziemi? Wynika z faktu, że ludzie nie potrafią kochać. Nie kochają siebie, nie kochają innych, nie kochają zwierząt, przyrody. Ludzkość jest teraz w trzeciej czakrze, czyli są bardzo mocno w rozumie, w zdecydowanej większości, zwłaszcza w cywilizacji zachodniej, odcięci od miłości. To znaczy patrzą na siebie, innych i naturę nie sercem, tylko programami, które stworzyli w swoim rozumie.

Matka Ziemia to przewidziała i to akceptuje. Kocha nas w tym, że my siebie nie kochamy i niszczymy to, co ona kocha. Bo tym jest prawdziwa miłość. Akceptacją.

Ważne są teraz wszystkie akcje edukacyjne, uświadamianie, gdzie jesteśmy my ludzie w temacie niszczenia środowiska, ale ważniejsze jest indywidualne podejście do tematu.

Co to znaczy?

Do miłości docieramy poprzez uświadomienie sobie swojego doświadczenia i zaakceptowanie uczuć, które za nim stoją.

Więc jeśli stan środowiska sprawia, że zaczynasz się bać o przyszłość, wkurzasz się, niepokoisz to DLA CIEBIE i wszystkich na Ziemi ważne jest żeby uświadomić sobie co stoi za tym lękiem, wkurzeniem czy niepokojem. Dać sobie 5 minut  za każdym razem, gdy te emocje się pojawiają by uświadomić sobie siebie, głębiej niż emocje.

Jeśli my ludzie tego sobie nie uświadomimy to istnieje możliwość, że doprowadzimy Ziemię do takiego stanu, że Matka Ziemia by chronić siebie skorzysta ze swojej siły i pokaże nam nasze miejsce. Ale póki co mamy czas. Od Ciebie zależy jak go wykorzystasz: na strach czy miłość.

Kategorie

Kategorie

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz